Школярі, Івано-Франківщина
Школярі, Івано-Франківщина 5 канал

"Віртуальна аудиторія": як на Одещині навчатимуться неприщеплені від кору діти

Взяти участь у такому проекті вже зголосились п'ять місцевих шкіл, гімназія та юридичний ліцей

З 15 січня у школах Одеси розпочнуть впроваджувати практику відеоуроків для дітей, яких не допускають до занять через відсутність щеплень від кору. Про таке повідомила директор департаменту освіти і науки Одеської міськради Олену Буйневич, повідомляє місцеве видання "Думская".

"Це буде повноцінний урок у класі, який учитель вестиме для віртуальної аудиторії, використовуючи наочні матеріали, класну дошку тощо", – зазначила Буйневич.

За її словами, посилання на відеоуроки можна буде знайти на сторінках міськради у Facebook та на офіційному сайті департаменту osvita-omr.gov.ua.

Нововведення – проект добровільний, однак взяти участь у ньому вже виявили бажання п'ять місцевих шкіл, гімназія та юридичний ліцей. Оцінювати знання дітей, які пропустять частину занять, планують за допомогою тестів та контрольних робіт.

"Якщо, як ми сподіваємося, недопуск через кір буде нетривалим, наприклад, не більше двох тижнів, то діти зможуть легко надолужити згаяне, прийшовши у школу і написавши контрольні або в індивідуальному онлайн-спілкуванні з учителем. Якщо ж ця ситуація затягнеться, то діти зможуть приходити в спеціально виділені класи, де буде проводитися системне кварцування, і там демонструвати свої знання", – уточнила Буйневич.

Як повідомлялося раніше, на Одещині за 2017 рік на кір захворіли майже 1300 осіб. Це пов'язують із тим, що впродовж двох попередніх років взагалі не проводилась імунізація. А в Києві лише від початку року кількість хворих на кір зросла до 74 осіб

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Мам, я вже доросла": як минуло святкування 1 вересня – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Конфісковані "гроші Януковича" можуть відсудити офшорні фірми – ГПУ
Наступний матеріал
Теплі подарунки: найкращі варіанти подарунків на День св. Валентина у 2018 році
Loading...