Вакцинація
Вакцинація uainfo

За два дні щеплення від кору зробили понад 2 тисячі киян – КМДА

Нині у Києві зареєстровано 74 хворих на кір

Понад 2 тисяч киян зробили щеплення від кору за останні два дні. Про це заявили в столичному Департаменті охорони здоров'я.

Профілактичні вакцини отримали як дорослі, так і діти. Кількість хворих на кір у Києві зросла до 74-х. Це 57 дітей та 17 дорослих. У столиці запровадили профілактичні та протиепідемічні заходи.

Тим часом через кір в Івано-Франківську оголосили карантин у школах. А в Запоріжжі одразу три десятки медиків захворіли на цю недугу. На ліжках інфекційного відділення опинилися лікарі, які допомагали хворим на кір пацієнтам. Тепер медпрацівників Запоріжжя вакцинуватимуть додатково.

За даними ЮНІСЕФ, два тижні тому по всій країні було щонайменше три з половиною тисячі хворих. Актуальних цифр поки що немає, в МОЗ обіцяють узагальнену статистику лише в понеділок. В ЮНІСЕФ вважають, що нині недужих набагато більше. І наголошують, що найкращий спосіб захиститися від хвороби – поставити щеплення.

Катерина Булавіна, медичний експерт ЮНІСЕФ, говорить: "Якщо говорити про ринок, то вакцина надається безкоштовно, вона була закуплена ЮНІСЕФ на замовлення МОЗ. І вони є у всіх поліклініках, фапах, амбулаторіях. Скрізь, де роблять щеплення. Якщо мова йде про дорослого, то він може купити її на приватному ринку. Або зараз державні клініки надають послугу з доступу до вакцин приватного ринку, коли ви можете її купити і зробити".

Оприлюднено також перелік аптек м. Києва, де можна купити вакцину проти кору. Список аптек розміщений на сторінці підприємства у Facebook.  Всього в переліку 15 аптечних закладів в різних районах Києва.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Проект "Кровомобіль": Як учні львівської гімназії допомагають рятувати життя бійців – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Брифінг речника Міноборони з питань АТО – відео
Наступний матеріал
Малевич, Ярослав Мудрий і Городецький: Києвом почали курсувати сучасні трамваї з портретами видатних українців
Loading...