Українські військові передали гуманітарну допомогу Краматорському пологовому будинку
Українські військові передали гуманітарну допомогу Краматорському пологовому будинку 5 канал

Військові ЗСУ передали гуманітарну допомогу Краматорському пологовому будинку

Читайте по-русски
Усе необхідне підбирали волонтери у Франції

Краматорському пологовому будинку військові ЗСУ передали гуманітарну допомогу. Як повідомляв "5 канал", вантажівкою до медзакладу привезли медичні меблі, засоби гігієни, одяг для медперсоналу, одноразові медичні інструменти – на загальну суму 255 тис. грн.

Такі подарунки армійці роблять пологовому вже втретє, адже цей медзаклад приймає породіль не лише з Краматорська, а також із Мар'їнки, Авдіївки, Красногорівки, Світлодарська та інших населених пунктів прифронтової зони. До акції також долучились благодійники із Франції.

"Вони нам дуже допомагають. Ось вони, і одноразові медичні інструменти, і рукавички, і взуття, і халати, і меблі, і ліжка – ну все, чого ми потребуємо. І ця допомога дуже для нас потрібна", – наголосила в.о. директора Краматорського обласного перинатального центру Таїсія Птиця.

"Від асоціації "Медична допомога Франція-України". Як ми працюємо? Попередньо вивчаємо потреби медичного закладу. Потім заявка надається Франції. Волонтери у Франції підбирають саме ту допомогу, що потрібна. Головне, що цей проект був заснований військовими, бо саме військові, перебуваючи у зоні бойових дій, знають, що потрібно людям", – пояснив координатор стратегічної гуманітарної ініціативи "Допомога Схід" Борис Кутовий.

Дивіться також: Побут на лінії зіткнення: як прифронтові села готуються до зими

Попередній матеріал
Немає достатніх доказів для підозр іншим замовникам вбивства Гандзюк – СБУ
Наступний матеріал
Зірка футболу Вітао провів тренування для дітей з інвалідністю: як це було