mil.gov.ua

Військові підрозділи ООС пильнують Азовське узбережжя, для недопущення висадки десанту РФ

Протягом двох днів неподалік від Маріуполя тренування відбувалися в авіаційних навідників армійської авіації, які наводили на морські цілі бойові та транспортно-бойові вертольоти, а саме Мі-24 та Мі-8

Усі підрозділи Об'єднаних сил проводять тренування вздовж Азовського узбережжя для недопущення висадки ворожого морського десанту. Про це повідомляє штаб ООС.

"В Об'єднаних силах приділяється значна увага обороні Азовського узбережжя щодо недопущення висадки ворожого морського десанту. Дії сухопутного угруповання будуть підтримані всіма силами і засобами необхідними для запобігання вторгнення з моря. За наказом командувача Об'єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва, всі підрозділи, які задіяні до оборони морського узбережжя, здійснюють постійні тренування з метою підвищення готовності до відбиття нападу", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що протягом двох днів неподалік від Маріуполя тренування відбувалися в авіаційних навідників армійської авіації, які наводили на морські цілі бойові та транспортно-бойові вертольоти, а саме Мі-24 та Мі-8.

"Проведений захід показав – авіаційні навідники готові до бойового наведення авіації на морські цілі і у взаємодії з екіпажами вертольотів забезпечать влучну стрільбу по противнику", – наголосили у штабі.

Як повідомляв 5.UA, 21-22 липня, окупанти рясно засипали мінами укріплення Об’єднаних сил біля Богданівки, на Донеччині. На армійців "полюють" снайпери, і намагаються наблизитися диверсанти.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Навчання "Сі Бриз – 2018": українські прикордонники відпрацювали безпарашутне десантування з вертольоту в море

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Трагічна смерть: олімпійська чемпіонка загинула під час катання на гідроциклі
Наступний матеріал
Омелян розповів, коли в Україні можуть збудувати гігафабрику Tesla
Loading...

"Відбити десант": на азовському узбережжі танкісти вперше вчилися вражати ворожі кораблі

Тихо прийшли, безшумно пішли: розвідники-резервісти відпрацювали захоплення куратора ворога

Готові відбивати атаки з моря: ВПС ЗСУ провели на узбережжі бойове злагодження

Інтенсивна підготовка РСЗО "Смерч": як проявили себе бійці ООС – відео

На Приазов'ї українські прикордонники відточували свої професійні навички – відео

Гарт "сталевих воїнів" України: що відбувалося на полігоні Донеччини – ФОТО