Навчання у Чорному морі
Навчання у Чорному морі
5 канал

Вишкіл "морських вовків": тренування за стандартами НАТО в Чорному морі – видовищне відео

На Чорному морі спільні навчання за стандартами НАТО влаштували Військово-морські сили України і Туреччини

Навички відточували український флагман військового флоту "Гетьман Сагайдачний" та два кораблі турецьких ВМС. Потому українські новачки ВМС пройшли традиційний морський ритуал. За тренуванням спостерігали і журналісти "5 каналу".

Корвет та фрегат – із турецького боку, фрегат "Гетьман Сагайдачний" і гелікоптер – з українського. Військові моряки двох країн спільно відпрацьовували низку завдань. Мета вишколу – навчитися взаємодіяти у складі багатонаціональних тактичних з'єднань відповідно до стандартів НАТО та підвищити координацію різних підрозділів.

Навчання у Чорному морі

"Із кораблями Турецької республіки було відпрацьовано такі навчання як Idex – це навчання з ППО. Проведені також спільні навчання з тактичного маневрування, відпрацьовано сигналовиробництво прапорами та навчання Fotex", – розповідає заступник командира українського фрегата Володимир Мамедов.

Зокрема, під час тренування відшліфовували навички злету-посадки палубного вертольота Ка-27 з українського фрегата. Той зробив 20 вильотів.

Морський вишкіл відбувався в декілька етапів. У кожному з них, окрім основних членів екіпажу, брали участь їхні молоді колеги, які нещодавно поповнили лави ВМС ЗСУ.

"Їх навчав та надавав допомогу екіпаж уже досвідчений. Дивлячись на їхні обличчя, я побачив задоволення, впевненість у собі та бажання проходити службу у ВМС", – каже заступник командира фрегата "Гетьман Сагайдачний".

Після завершення навчань новачки пройшли морський ритуал. Їх напоїли морською водою і вручили символічні посвідчення так званого морського вовка.

Данило Оніпко, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Навчання у Чорному морі
/
Навчання у Чорному морі
/
Навчання у Чорному морі
/
Навчання у Чорному морі
/
Навчання у Чорному морі
/
Навчання у Чорному морі
/

Попередній матеріал
Зубко: На сьогодні 47 міст обласного значення очікують можливості приєднання до себе сільських громад
Наступний матеріал
Нардеп розповів, що завадило ВР скасувати е-декларування для антикорупціонерів