5 канал

Новітня гвинтівка та "затоплення" корабля НАТО – як пройшли навчання у Чорному морі

Українські та британські моряки разом рятували корабель НАТО від затоплення. Такою була легенда спільних навчань, що відбулися у Чорному морі

Окрім нових навичок, іноземні колеги також показали українським військовим сучасну техніку та озброєння, передає кореспондент "5 каналу". 

Умовну пробоїну у судні екіпаж сучасного британського міноносця Duncan перекриває масивними балками. Моряки підходять до справи з англійською педантичністю.

"Ми завжди вимірюємо двічі, відрізаємо один раз. Це головне правило королівського флоту", - пояснюють іноземні вояки.

Від затоплення корабель врятували, але на палубі нібито спалахнула пожежа. Моряки за лічені секунди вдягають спеціальне екіпірування.

"Ми можемо подивитися тактику дій іноземних флотів. Можемо застосувати в своїй діяльності…У них більш сучасне обладнання і було би непогано його використовувати на наших кораблях у повсякденному виконанні діяльності", - каже мінер бригади надводних кораблів ВМС ЗСУ Віталій Спірідонов.

Окрім сучасного обладнання, іноземні колеги продемонстрували українським морякам озброєння міноносця – новітню гвинтівку британського виробництва.

"Ця великокаліберна снайперська гвинтівка спроможна вразити ціль на відстані 1,5 тисячі метрів, але вона дуже гучна. Тому ми застосовуємо цей велетенський глушник, щоб під час стрільби снайпера не виявили", - зазначають іноземні колеги.

5 канал

Після навчань на британський есмінець протягом одного дня зможе потрапити будь-який охочий - тут організовуватимуть екскурсії.

Дмитро Долматов, Сергій Іщенко, Одеса, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Есмінець Duncan та фрегат Yildirіm: у порт Одеси увійшли військові кораблі НАТО – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Час.Підсумки дня" – трансляція завершена
Наступний матеріал
Стрілянина у Дніпрі: радник Авакова розповів нові подробиці щодо нападників
Loading...