Тренування оперативно-тактичного угруповання "Луганськ"
Тренування оперативно-тактичного угруповання "Луганськ" 5 канал

Дим-машина, сапери, кінологи: бійці ОТУ "Луганськ" не полишають тренувань попри півметрові кучугури

Навчання у військових інженерів на Луганщині відбуваються щонайменше двічі на тиждень, завдання щоразу ускладнюються

Сніг і мороз військовослужбовці оперативно-тактичного угруповання "Луганськ" використовують для вдосконалення бойових навичок і тренувань. За складних погодних умов на полігоні поблизу Сєверодонецька інженерні підрозділи розміновували місцевість і під димовою завісою забезпечували прикриття відходу піхотинців. Як це відбувалося – дивіться в репортажі "5 каналу".

За легендою навчань, військові інженери мають забезпечити відхід піхотинців за допомогою димової завіси. Перш ніж дим-машина заїде у визначене місце, ділянку перевіряють сапери. Висота сніжного покриву на Луганщині подекуди сягає півметра. Вибухівка захована не лише під ним, а й під землею. Але попри це, сапери мають знайти її і знешкодити.

Шукати міни допомагають собаки. Німецькій вівчарці Джессі – чотири роки. Все своє життя вона служить в армії. "Вона і я – це один кінологічний розрахунок. Ми йдемо із групою саперів. Вони проходять, знімають розтяжки, а потім ми проходимо, ще раз перевіряємо територію. 90% довіри є до неї, що вона мене не підведе. 100% довіри ніхто не може ніколи дати. Але довіра до неї є", – розповідає боєць Михайло.

Далі перевіряють ґрунт на хімічне чи радіаційне зараження… Димові машини нарешті дістаються цілі. Завдання – замаскувати місцевість для прикриття відходу підрозділу піхоти. Такі навчання у військових інженерів на Луганщині відбуваються щонайменше двічі на тиждень, завдання щоразу ускладнюються.

"Полігон – це академія для солдат. І, попри те, що ми перебуваємо в районах проведення завдань, заняття сплановані на кожен тиждень. Заняття практичні, на яких ми відпрацьовуємо все те, що набували теоретично. Показуємо знання на практиці", – наголошує армієць Олександр.

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею:

"Без права на помилку": Генштаб показав роботу українських саперів – фото

/
/
Робота саперів
/
Робота саперів
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Завдяки фінансовій децентралізації місцеві бюджети становлять 50% державного бюджету – Зубко
Наступний матеріал
"Знайти бомбу і ліквідувати терористів": як проходить навчання протидиверсійної групи ВМС ЗСУ
Loading...