Африканська чума свиней
Африканська чума свиней bun.com.ua

В Україні зафіксували новий випадок африканської чуми свиней

Наразі кількість заражених особин не уточняють

На Харківщині фахівці Держспоживслужби зареєстрували новий випадок небезпечного вірусного захворювання тварин – африканської чуми свиней (АЧС). Про це повідомляє прес-служба відомства.

Як з'ясувалось, ветеринари зафіксували загибель заражених свиней у підсобному господарстві у селі Велика Рогозянка. Діагноз АЧС підтвердили результати лабораторних досліджень.

Наразі кількість заражених тварин не повідомляється. В осередках захворювання фахівці проводять спеціальні заходи з локалізації та недопущення поширення збудника африканської чуми свиней. 

Нагадаємо, у вересні в Україні зафіксували новий спалах африканської чуми свиней – на Полтавщині. Тоді йшлося про майже півсотні заражених тварин

Довідка: 2017 року у Держспоживслужбі дали невтішний прогноз щодо епідемії африканської чуми свиней. Зокрема, фахівці повідомили, що для подолання епідемії потрібно щонайменше два роки – і це у випадку, якщо буде проведена ефективна політика боротьби з поширенням вірусу.

Як відомо, саме через африканську чуму свиней Білорусь припинила поставки свинини з кількох регіонів України. Згодом виявилося, що в Україні обсяги забою свиней – вперше за останні п'ять років – перевищили обсяги виробництва свинини. Тож країні загрожує дефіцит свинини.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

З "дредами" і не тільки: незвичні породи собак на EuroDog Show у Києві – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Сьогодні Рада розгляне законопроект про реінтеграцію ОРДЛО
Наступний матеріал
В Європарламенті закликають ЄС розширити санкції проти Росії
Loading...