У Львівській школі вчаться трійнята, три пари близнюків та шість пар двійнят
У Львівській школі вчаться трійнята, три пари близнюків та шість пар двійнят 5 канал

В очах подвоїлося: у школі Львівщини навчаються три пари близнюків, шість пар двійнят і трійнята

Читайте по-русски
У школі сподіваються наступного року набрати до першого класу ще кілька пар близнюків або двійнят

Найбільшу кількість однакових дітей зафіксували в одній зі шкіл на Львівщині. Нині в навчальному закладі навчаються трійнята, три пари близнюків та аж шість пар двійнят. Як учителі розрізняють схожих школярів – дивіться далі.

Третьокласниці Ліда та Ліля хочуть стати співачками. Проте спільна в дівчат не лише мрія. Вони вдягаються однаково і роблять схожі зачіски. Найвиразніша відмінність школярок у тому, що пишуть вони різними руками.

"Їх справді важко розрізнити. У них нема родимок, нема позначок. Деколи казала вчителька, що ви, може, резиночки різні зав'яжіть, бантик", – сміється Леся Пилат, мати Ліди та Лілі.

Нині у 3-А навчаються пара двійнят та дві пари близнят. Учителька Леся Кулигіна пригадує, коли діти вперше прийшли до школи. Зізнається, розрізняти учнів удалося не одразу: "Це в нас двійнята Захар і Макар. Близнятка Софійка і Марійка. І Ліда з Лілею".

Додає: "Перша реакція була – я дуже переживала, як буду розрізняти. Але придивилася, то вони все-таки різні. І за кілька тижнів я навчилася розрізняти. Близнятка, дві пари дівчаток, вони майже одинакові. Люблять одягатися разом, зачіски роблять. А хлопчики в мене двійнята – от вони люблять різний одяг".

По сусідству – першачки. Тут навчаються двійня, трійня та близнюки. І це не останній клас, де за партами схожі учні. Такі пари ще є у 2-му, 4-му та 5-му. Загалом у школі дев'ять пар двійнят та близнят і одна трійня.

Близнюки та двійнята зазвичай на уроках сидять за різними партами. Батьки попросили вчительку розсадити сестричок та братів, бо можуть битися та багато говорити. Але за добру поведінку інколи їм дозволяють сісти разом.

Директор навчального закладу жартує: розумні школярі та новації в навчанні є всюди, а така кількість схожих дітей – ні.

"Жартівливою мрією є те, що всі наші двійнята і близнята закінчують школу, оберуть професію вчителя і оце би був справжній рекорд. Якби вони повернулися в школу працювати вчителями. І дехто з них навіть був би директором", – сміється Роман Гудзеляк.

У школі сподіваються наступного року набрати до першого класу ще кілька пар близнюків або двійнят і податися на рекорд України.

Марта Шикула, Євген Радіон, Львівська область, "5 канал"

Попередній матеріал
Гуманітарна допомога: як лікарі Південної Кореї, Австралії та України рятують усмішки армійців ЗСУ
Наступний матеріал
У Гарварді вручили Шнобелівську премію: хто переміг