Борис Філатов
Борис Філатов 5 канал

"Усе місто бачило, як скупляли голоси": Філатов про опонента в другому турі місцевих виборів

Читайте по-русски
На думку міського голови Дніпра, проти нього виставили більш як десяток технічних кандидатів

Кандидат на посаду міського голови Дніпра Загід Краснов зумів вийти в другий тур виборів лише завдяки консенсусу міських кланів і використанню брудних технологій. Про це в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі" сказав чинний міський голова Дніпра Борис Філатов.

За словами Філатова, команда його опонента використовувала різні способи – починаючи від "каруселей", і закінчуючи скуплянням голосів.

"Є кримінальні справи, не одна. Декілька поліцейських, які закривали на це очі, вже втратили свої посади. Дякую МВС, що вони відреагували. Але водночас результат уже є на табло, і це вже постфактум. Від того, що декілька поліцейських із ганьбою пішли на заслужену пенсію, вже нічого не зміниться", – сказав Філатов.

"Все місто бачило, як скупляли голоси, як роздавали студентам по 300-500 грн. Це було і в соцмережах, і оголошення на гуртожитки розклеювали. На цьому ми можемо зупинятися – це вже факт, який не потребує доведення", – вважає міський голова Дніпра.

Філатов також наголосив, що проти нього виставили більш як десяток технічних кандидатів.

"Вони всі топталися по моєму чесному імені на телевізійних каналах Коломойського, кримінального авторитета Петровського, цілодобово поливали мене брудом. І кожен з них зміг отримати 0,5-1,5%. В результаті я не дотягнув до перемоги у першому турі 3%, і вважаю, що таким чином перемогу в нас, у містян, просто забрали", – підсумував міський голова Дніпра.

Раніше Борис Філатов заявив, що Київ має передати регіонам екологічний контроль та інші повноваження для поліпшення якості життя.

Попередній матеріал
Справа ексміністра Омеляна: НАБУ скерувало обвинувальний акт до суду
Наступний матеріал
Мінкульт виступив проти введення "карантину вихідного дня" – заява Ткаченка
Loading...