Дніпро
Дніпро dniprorada.gov.ua

Опоненти Філатова у другому турі: хто серед кандидатів у очільники Дніпра

Читайте по-русски
Відрив між трьома кандидатами, які йдуть за ним слідом – дуже малий

Поки містяни, затамувавши подих, чекають на результати підрахунків голосів, за даними екзит-полів зрозуміло – другому туру, найімовірніше, бути. І якщо Борис Філатов беззаперечно проходить далі, то хто стане його опонентом – досі не зрозуміло. Відрив між трьома кандидатами, які йдуть за ним слідом – надто малий. Хто ці люди?

Серед претендентів на місце міського голови – Олександр Вілкул. Для мешканців Дніпра він відомий насамперед як "губернатор" Дніпропетровської області. Вілкул обіймав посаду протягом 2010-2012 років.

У крісло мера мітить і так званий підприємець Загід Краснов. Його політичній кар'єрі передувало кримінальне минуле – "кришування", рекет, шахрайство. Детально описане авторитетними українськими виданнями.

Так, "Обозреватель" ще у 2010 році писав про діяльність нинішнього кандидата в мери Дніпра під час "лихих 90-х": "Він почав вкладати здобуті злочинним шляхом кошти в цілком легальний бізнес, одночасно з цим активно продовжуючи свою кримінальну діяльність… Ще трохи пізніше, захотівши визнання і популярності, Краснов подався в політику… На аферах з міською землею він сколотив величезний статок, фактично монополізувавши питання землевідведення і перетворивши міську дозвільну систему на дохідний бізнес… Не забував, звичайно ж, Краснов відхоплювати самі ласі ділянки міської землі і особисто для себе".

Про свої статки, які він примножив відтоді, Краснов не приховуючи, розповідає журналістам: "Це мої особисті гроші, я заробляю багато. Я акціонер трьох промислових підприємств".

Інший кандидат – Сергій Риженко, чинний головний лікар обласної лікарні імені Мечникова. На посаді – 9 років. З початком бойових дій на сході лікарня Мечникова взялася рятувати життя поранених бійців. Про те, як боролися і продовжують боротися за життя захисників, Сергій Риженко розповів у документальному фільмі про Дніпро Євгена Кисельова.

На кадрах зі стрічки поруч із Сергієм Риженко – Борис Філатов, претендент на посаду міського голови, який за даними екзит-полів став беззаперечним лідером у першому турі з відривом від інших кандидатів втричі. Він проходить у другий тур, а хто зрештою стане його опонентом – покажуть результати підрахунків голосів.

Попередній матеріал
НАЗК закриває реєстр електронних декларацій через рішення Конституційного Суду – Новіков
Наступний матеріал
У НАЗК заявили, що двоє суддів КСУ задекларували недостовірну інформацію
Loading...