ШВЛ
ШВЛ 5 канал

"Соціально відповідальні бізнесмени об'єдналися перед обличчям епідемії" – Філатов

Читайте по-русски
29 жовтня два апарати ШВЛ, придбані приватним коштом, були передані до лікарень № 16 і № 9

У ситуації з епідемією коронавірусу саме лікарі стоять на передовій боротьби за здоров'я дніпрян, нині міські лікарні завантажені хворими приблизно на 30% та мають необхідні запаси ліків, і місто укріплюватиме медичний персонал – на цьому наголосив міський голова Дніпра Борис Філатов. Також він подякував соціально відповідальному бізнесу. Повідомляється, що 29 жовтня два апарати ШВЛ, придбані приватним коштом, були передані до лікарень № 16 і № 9.

"Ми завжди раді допомозі з боку соціально відповідального бізнесу. Ми запрошуємо всіх меценатів і людей доброї волі, які хочуть об'єднати зусилля з міською владою для протидії епідемії", – сказав Борис Філатов.

Лікарі, оглянувши обладнання, запевняють: апарати компактні, виконують всі необхідні функції та зручні у використанні.

У тому, що під час епідемії потрібно об'єднувати зусилля, наголошують і в приватній компанії, яка раніше також допомагала лікарням міста з підведенням додаткових енергокабелів.

"Обладнання, яке закупила компанія "ДТЕК", є високоякісним. Лише спільними зусиллями ми можемо допомогти країні подолати кризову ситуацію. Важливо, щоб представники влади, громади, бізнесу об'єднали зусилля", – переконаний директор ВП "ДТЕК Придніпровська ТЕС" Анатолій Боричевський.

Раніше 5.ua повідомляв, що в Дніпрі рейтинги "Слуги народу" показали рекордне падіння.

Попередній матеріал
Брифінг голови Конституційного Суду України
Наступний матеріал
"Суддям час до Ростова": під КСУ пройшла акція протесту – що відомо (оновлено)
Loading...