Борис Філатов
Борис Філатов скріншот

Київ має передати регіонам екологічний контроль та інші повноваження для поліпшення якості життя – Філатов

Читайте по-русски
Чільник Дніпра наголосив, що місцеве управління по всій країні позбавлене важелів впливу на великі промислові підприємства

У Дніпрі проблему з викидами маслоекстракційного заводу "Потоки" міській владі на чолі з головою – одним із лідерів партії "Пропозиція" Борисом Філатовим – вдалося владнати завдяки прямим переговорам із власником підприємства, на яке скаржилися мешканці довколишніх житлових масивів.

Місто уклало з підприємством меморандум, згідно з яким на виробництві були встановлені фільтри тонкого очищення. Філатов переконаний, що зміна екологічної ситуації – це щоденний діалог і реальні інструменти в руках місцевого самоврядування. Люди самі повинні приймати рішення про роботу підприємств у регіоні, та який рівень забруднення повітря або рівень шуму допустимі в конкретному населеному пункті.

"Дозвіл на викиди дають у київських міністерствах, а дихають цим жителі великих міст. На "Потоках" ми переконалися, що фільтри встановлені. Залишилися питання з дрібними недоробками, але всі переконалися – керівництво підприємства йде назустріч активістам, дає можливість ознайомитися з технічною документацією і проводити в будь-який час контрольні заміри", – сказав Борис Філатов під час візиту на завод 20 жовтня.

Він також наголосив, що попри системні ремонти та благоустрій мікрорайонів, люди не можуть примирятися з екологічними проблемами, які впливають на їхнє здоров'я.

При цьому місцеве управління по всій країні позбавлене важелів впливу на великі промислові підприємства. Про те, що центральна влада повинна передати містам екологічний контроль та інші повноваження впливу на поліпшення якості життя людей на місцях, Борис Філатов заявляв неодноразово.

Міський голова Дніпра додав, що навіть за відсутності у міста реальних повноважень, він веде переговори з власниками міських заводів щодо екопереоснащення виробництва. Філатов переконаний, що необхідно знаходити компроміси з підприємствами. Адже якщо зупинити заводи, наприклад у Кривому Розі, – місто помре. Він також подякував підприємцям, які чують і йдуть на діалог із місцевим самоврядуванням.

Нагадаємо, раніше чільник Дніпра Борис Філатов повідомив, що місцева влада об'єднує зусилля бізнесменів і громадськості для облаштування благоустрою в зелених зонах.

Попередній матеріал
В Австралії після нищівних пожеж коали повертаються до рідних лісів
Наступний матеріал
Іран хоче встановити всі факти катастрофи – завершився другий етап перемовин щодо збитого літака МАУ
Loading...