Facebook / Юрий Бирюков

У центрі забезпечення ЗСУ в Одесі вкрали паливно-мастильних матеріалів на понад 6,4 млн грн

Крім того, комісія знайшла "надлишки" на суму понад 1,1 мільйон гривень

Про таке на брифінгу щодо результатів перевірок 46-го Об’єднаного центру забезпечення Південного регіону в Одесі та Об’єднаного центру забезпечення ЗСУ розповів начальника Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ Дмитро Марченко.

Він наголосив, що за підсумками перевірок встановлені факти порушень та зловживань, що призвели до завдання збитків державі у великих розмірах.

"Робочою групою за результатами перевірки встановлені серйозні порушення та зафіксована бездіяльність з боку командира військової частини полковника Короля, яким не здійснювалося належного керівництва та були створені умови, які заподіяли державі збитків в особливо великих розмірах… За результами перевірки комісією Міноборони було встановлено нестачу паливно-мастильних матеріалів. Це дизельне паливо різних марок – майже 2004 тонни; автомобільного бензину марки А-92 – близько 2,5 тонни. Попередня оцінка загальної суми збитків для держави – понад 6,4 млн грн", – повідомив Марченко.

Він також додав: "Крім того, під час перевірки було знайдено не обліковані паливно-мастильні матеріали, тобто надлишки, які надалі могли бути реалізовані посадовими особами центру забезпечення, з метою отримання особистої вигоди. Це понад 34 тонни одного із дизельного пального, понад 2,6 тонни авіаційного палива та майже 1 тонну бензину. Попередня оцінка суми збитків державі – понад 1,1 мільйон гривень".

Попередній матеріал
Свято без свята: викраденому в Криму Ервіну Ібрагімову принесли торт під посольство РФ
Наступний матеріал
У Кропивницькому молебнем відзначили 1030-ту річницю з Дня хрещення Київської Русі
Loading...

Бірюков розповів, яким буде майбутній меморіал загиблим військовослужбовцям ЗСУ

Неподалік Одеси мікроавтобус із причепом протаранив КамАЗ: двоє загиблих

Підтвердження підтримки України: до Одеського порту зайшли кораблі НАТО

Стартував п'ятиденний хакатон за підтримки НАТО в Києві: основні завдання

Справа 2-го травня в Одесі: більшість фігурантів просто ігнорують судові засідання

Біля Одеси із зоопарку втекла зграя мавп: тепер вільно гасають по дачах