Собор Святої Богородиці у Кропивницькому
Собор Святої Богородиці у Кропивницькому 5 канал

У Кропивницькому молебнем відзначили 1030-ту річницю з Дня хрещення Київської Русі

Схиливши голови, люди молилися за об'єднання українського православ'я в Єдину Помісну Церкву та бажали миру нашій державі

У Кропивницькому молебнем відзначили 1030-ту річницю з Дня хрещення Київської Русі. Представники всіх християнських конфесій області зібралися біля Собору Святої Богородиці, щоби разом помолитися за єдність України, передає "5 канал".

На площі перед храмом зібралися з півсотні містян. Схиливши голови, люди молилися за об'єднання українського православ'я в Єдину Помісну Церкву, бажали миру нашій державі. Керівник Кіровоградської єпархії Української Православної Церкви, митрополит Кіровоградський та Новомиргородський Іоасаф відзначив, що цього дня Православна Церква вшановує пам'ять княгині Ольги. Нібито саме вона посіяла в душі князя Володимира зерна християнської віри, що і призвело до створення Єдиної Церкви.

"Це та сама церква, яка об'єднувала князів наших і землю нашу під час удільної роздробленості, примиряла князів. Це та сама церква князя Володимира, яка в тяжкі часи Середньовіччя підбадьорювала дух нашого народу", – зазначив Іоасаф.

"Оскільки в Україні йде війна, то звичайно, що наші всі думки і молитви про те, щоб в Україні врешті-решт настав мир. Вже занадто довго це все триває. Занадто багато крові пролито, занадто багато жертовності. Хочеться просто любові. Без жертв. Молитви за мир, за об'єднання України, за Помісну Церкву", – розповіла вірянка Оксана Червона.

Молитва за Україну у Кафедральному соборі Альмудена в Іспанії – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У центрі забезпечення ЗСУ в Одесі вкрали паливно-мастильних матеріалів на понад 6,4 млн грн
Наступний матеріал
Король – без права на пенсію: Полторак позбавив усіх звань начальника Одеського центру забезпечення ЗСУ
Loading...