Суми, відкриття музею пам'яті

У Сумах відкрили Музей пам’яті майданівця, Героя України Олексія Братушки

10 квітня цьогоріч Олексію мало би виповнитися 43 роки

У Сумах відкрили Музей пам’яті Героя Небесної Сотні Олексія Братушки. Посмертно йому присвоєне звання Героя України та почесного громадянина міста Суми. Загинув чоловік на вулиці Інститутській – в середмісті Києва. Куля снайпера пробила металевий щит та бронежилет, передає "5 канал".

У стінах школи, де навчався патріот, зібрали його фотографії, шкільні альбоми, записники та речі з Майдану. Стіни приміщення розписані епізодами подій Революції Гідності. Портрет Олексія Братушки написаний на синьо-жовтому фоні. Над оформленням приміщення сумський художник працював понад два тижні.

Суми, відкриття музею пам'яті

Приурочили відкриття музейної кімнати до Дня народження патріота. 10 квітня цьогоріч Олексію мало би виповнитися 43 роки. Розказати про героя школярам прийшли батько загиблого, сестра та товариш.

"Для мене це подія. Дякую всім, що не забувають. Якщо тут доречне це слово, для мене це радість, що про нього пам'ятають", – каже батько полеглого Сергій Братушка.

"Створення музею зайняло близько двох місяців, тобто це додатковий переопис експонатів, які в нас уже були, збір нових експонатів, збір спогадів, підготовка стендів, у принципі, всього музею", – каже керівник музейного гуртка Мартін Лазіцкий.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Пам'яті початку Революції: Президент вшанував Героїв Небесної Сотні - фото

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": журналістка-гранатометник Лєра Бурлакова в ефірі "5 каналу
Наступний матеріал
В Ужгороді провели майстер-клас зі скандинавської ходи