Максим Степанов
Максим Степанов Фото "Главком"

У "Слуги народу" стрімко падає рейтинг: навіщо Зе-влада делегує Степанова на посаду в регіон – експертка

Читайте по-русски
Кандидатуру міністра "слуги" навіть не обговорювали, поки не зрозуміли, що в них просто немає підтримки, зазначає Шелест

Причиною "делегування" міністра охорони здоров'я Максима Степанова до Одеської обласної ради стало сильне падіння рейтингу "Слуги народу", вважає Ганна Шелест, членкиня правління Ради зовнішньої політики "Українська призма". Про це вона сказала в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі".

"В "Слуги народу" сильно впав рейтинг. Зі всіх рейтингів, що я бачила – як внутрішніх, так і публічно опублікованих, вони дуже серйозно просіли за цей рік. Пов'язано це з купою причин – від того, що конкуренти набагато більше працюють, і до того, що в них немає серйозної команди. Відповідно, треба було брати фігуру, на чиє ім'я би відреагували в селах та районних центрах", – зазначила експертка.

За її словами, відбувалося дуже довге обговорення того, хто піде від "Слуги народу" на посаду міського голови Одеси, а також було багато було чуток щодо того, хто очолить їх список до обласної ради.

"Степанов до останньої миті навіть не обговорювався. Насамперед вони шукали місцевих, але зрозуміли, що місцеві більше голосують за місцевих. Для міста знайшли Філімонова – певну фігуру, яку знають. А з областю зрозуміли, що в них просто немає підтримки – там набагато сильніші позиції в народних депутатів, які самі є місцевими, і приділяли увагу своїм осередкам", – пояснила Шелест.

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я України Максим Степанов буде першим у списку партії "Слуга народу" на виборах до Одеської обласної ради.

Попередній матеріал
Головний дипломат ЄС приїхав в Україну та зустрівся з міністром оборони – що обговорювали (оновлено)
Наступний матеріал
Видалили майже десятикілограмову пухлину – у Львові хірурги провели складну операцію – сюжет
Loading...