Акція протесту у Харкові
Акція протесту у Харкові 5 канал

У Харкові протестували проти перейменування проспекту Григоренка на Жукова: що відомо

Читайте по-русски
Розгляд справи по суті розпочнеться 19 травня

У Харкові протестували проти перейменування проспекту Григоренка на Жукова. Обурені містяни вийшли під Окружний адміністративний суд, де сьогодні відбулося попереднє засідання у справі. Рішення про перейменування Харківська міська рада ухвалила втретє в лютому цього року, передає "5 канал".

Зазначається, що нині його оскаржують представники кількох політичних сил. Представники міської ради заявили низку клопотань. Прохали суд витребувати документи щодо діяльності Жукова в Росії та країн-учасниць антигітлерівської коаліції. А також провести військову експертизу щодо діяльності маршала під час війни. Все заради того, аби довести – Жуков не підпадає під закон про декомунізацію. Загалом представники міськради подали 4 клопотання. Проти яких виступили позивачі та назвали це затягуванням справи. Адже вони не заперечують участь Жукова у війні. А те, що Жуков обіймав керівну посаду в Радянському Союзі, є загальновідомим фактом. Через нього він і підпадає під закон про декомунізацію. Суд відмовив у задоволенні клопотань. Розгляд справи по суті розпочнеться 19 травня.

"Ці клопотання спрямовані лише на те, щоб затягнути розгляд справи. Це абсолютно очікувана позиція міської ради. Тому що, по суті, заперечувати їм нічим, і очевидно, що це рішення є незаконним і очевидно, що в судовому порядку воно буде скасоване. Але для міської ради дуже важливо зараз, щоб це відбулося після виборів", – каже позивач Ігор Черняк.

Нагадаємо, Харківська міська рада знову підтримала рішення про повернення проспекту Петра Григоренка імені радянського маршала Георгія Жукова. До цього Апеляційний адмінсуд Харкова не задовольнив вимогу міськради залишити назву одного з проспектів міста на честь радянського маршала Жукова.

Попередній матеріал
На Волині через підпал сміття загорівся ліс: реакція лісників та пожежників
Наступний матеріал
"Немає відчуття, що влада грає першим номером": політолог про вручення підозри голові проросійської сили в Україні
Loading...

Григоренко vs Жуков: суд Харкова не задовольнив позов міськради щодо перейменування проспекту

Засідання апеляційного суду щодо перейменування проспекту Григоренка вкотре перенесли

Григоренко vs Жуков: суд у справі про перейменування проспекту перенесли – подробиці