Шахта "Юнком"
Шахта "Юнком" відкриті джерела

У Горлівці затоплені всі шахти, що працювали до початку війни – Тимчук

Представники окупаційної влади бідкаються, мовляв, для стабілізації ситуації бракує коштів

Від початку російської агресії на сході були затоплені всі шахти, що перебували на території Горлівки. Нині цей населений пункт контролюють терористи. Про таке повідомив координатор групи "Інформаційний спротив", народний депутат Дмитро Тимчук на своїй сторінці в Facebook.

"За час російської окупації частини Донбасу, у н.п. Горлівка Донецької області затоплені всі дев'ять шахт ("ім. Гаєвого", "ім. Калініна", "ім. Румянцева" та ін.), які функціонували до початку агресії РФ. В результаті просідання ґрунту відбувається поступове руйнування житлових будинків", – зазначає Тимчук.

Він також додає: представники окупаційної влади бідкаються, мовляв для стабілізації ситуації бракує коштів, а "обіцянки про будівництво водовідливних комплексів не виконуються через відсутність обіцяної допомоги з Росії".

Водночас зростає обурення через невиплату зарплат працівникам шахт у так званій "ЛНР". Зокрема, гірники з шахти №23 ("Партизанська", що в Антрациті) намагалися почати страйк через тримісячну заборгованість по зарплаті.

"Однак місцеві представники "силових органів ЛНР" придушили акцію непокори, застосувавши фізичний вплив і морально-психологічний тиск. При цьому основні організатори акції протесту були звільнені", – розповідають в "Інформаційному спротиві".

Дивіться також фотогалерею: 

"Зелені чоловічки" на вулицях окупованого Луганська – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
"зелені чоловічки"
/
"зелені чоловічки"
ОРДЛО_"зелені чоловічки"
/
ОРДЛО_"зелені чоловічки"
ОРДЛО_"зелені чоловічки"
/
ОРДЛО_"зелені чоловічки"
ОРДЛО_"зелені чоловічки"
/
ОРДЛО_"зелені чоловічки"
ОРДЛО, "зелені чоловічки"
/
ОРДЛО, "зелені чоловічки"
/

Попередній матеріал
"Ми переможемо": на вулицях окупованого Луганська з'явилися проукраїнські листівки – фото
Наступний матеріал
Константинополь позбавляє голову УПЦ МП титулу митрополита Київського
Loading...