КПВВ відкриті джерела

Тимчук розповів, як в ОРДЛО ставляться до Росії та України

Для України було б оптимальним використовувати нинішню ситуацію для формування якогось ставлення до нашої держави за допомогою інформаційного поля, наголосив очільник ІС

Народний депутат України, координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук розповів, що жителі окупованого Донбасу зараз "ненавидять" як Україну, так і Росію. Про це він повідомив у своїй колонці на "Апострофі".

Тимчук написав: "Коли ми говоримо про ситуацію в так званих "ДНР" і "ЛНР", то дуже часто представники українського експертного середовища, звичайні громадяни роблять висновок, що, якщо там все погано - значить, жителі ОРДЛО сильно рвуться в Україну. Насправді це не так абсолютно. Потрібно розуміти, що погіршення ситуації не призведе до того, що місцеві жителі будуть більше любити Україну та рватися з кайданів "руського міра". Вони звинувачують Україну в своїх проблемах, і тут логіка така: Україна нас повинна утримувати, тому що ми самі по собі і проти "київської хунти" і "клятих укропів", але вони повинні нас годувати".

Разом з тим він написав, що поряд з цим все більше зростає рівень критики та недовіри до Росії та її керівництва за те, що вона недостатньо допомагає, не готова прийняти в свої широкі обійми ці квазідержавні формування на правах суб'єктів РФ і не робить їх повноцінними громадянами Росії.

"Якщо раніше позиція в них була такою - ми любимо Росію і ненавидимо Україну, то зараз - ми ненавидимо і Україну, і Росію. Тут суто споживацька психологія, яка властива значній частині населення ОРДЛО", – зазначив Тимчук.

На його думку: "У цій ситуації для нас було б оптимальним використовувати нинішні обставини для формування якогось ставлення до України за допомогою інформаційного поля, але ми його там не маємо".

Нардеп підкреслив: "Зараз українська інформаційна картинка працювала би дуже добре. Я не бачу технічних можливостей здійснювати там мовлення українських каналів, проводити блокування російських каналів та здійснювати регулювання інформаційних потоків. При нинішньому стані Мінінформполітики ми не можемо скористатися цією ситуацією. Для нас вона не дуже оптимістична - ми маємо в масі своїй розлючених людей, які ненавидять Україну. Тому не треба робити помилкових висновків".

Тимчук також розповів про стан справ у так званих "військових формуваннях "ДНР" і "ЛНР", то там теж переважає споживацький підхід: "Людей, що йдуть туди, мотивують не ненависть до України та ідеї "руського міра", а гроші. Туди йдуть люди, які не змогли себе реалізувати в іншій діяльності на окупованих територіях. Для них це є засобом заробітку. Туди йдуть люди без будь-яких серйозних моральних принципів, вони стикаються з реальністю окопів і армійських корпусів "ЛНР" і "ДНР", а це провокує плинність кадрів".

Як повідомляв 5.UA, 19 червня 2017 року перший заступник міністра інформаційної політики Еміне Джапарова розповіла, коли збудують телевежу, що мовитиме на окупований Донбас

Дивіться також фотогалерею за темою:

Російський модернізований БТР-80 на базі бойовиків у Донецьку – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Гужву відправили в ізолятор тимчасового тримання – адвокат
Наступний матеріал
Закон про деокупацію Донбасу може бути ухвалений вже до кінця поточної сесії ВР – Турчинов
Loading...

"Поняття деокупації та АТО несумісні": Тимчук відповів на найгарячіші питання щодо реінтеграції ОРДЛО

"Польські найманці" та "перевдягнені американські полковники": у ОРЛО поширюють "потрібні чутки" про бої під Жолобком – ІС

У ОРДО підприємців змушують вивішувати прапори "ДНР" та вмикати радянську музику – ІС

Тимчук: В ОРДО терористи взялися самовільно заселятися в будинки, господарі яких виїхали

Керівництво "ДНР" готується до розправи над одним зі своїх функціонерів – ІС

Антиконтрабандна операція СБУ викликала "серйозний резонанс" у керівництві "ДНР" – ІС