Еміне Джапарова
Еміне Джапарова 5 канал

Джапарова розповіла, коли збудують телевежу, що мовитиме на окупований Донбас

Її планують збудувати за півроку

Вежу у Покровську на Донеччині, яка дасть змогу запустити українське телерадіомовлення на окупованій частині Донбасу, встановлять упродовж півроку. Про це заявила перший заступник міністра інформаційної політики Еміне Джапарова на брифінгу "Звіт та перспективи розвитку інформаційної політики України" 19 червня, передає "5 канал".

За словами Джапарової, місце, де мають звести вежу, вже оглянули. Найближчим часом для цього місцева влада має офіційно виділити земельну ділянку.

"Вона планується довжиною у 150 метрів, вона покриватиме приблизно радіус 100-120 км – і теле-, і радіомовлення. Так само УДЦ прораховує наразі частоти, які є вільними для того, щоб це мовлення було там", - відзначила перший заступник міністра інформаційної політики.

Вона додала: "Міністерством так само зараз планується розробка законопроекту про субвенції - це те, що дозволить нам просити з резервного фонду кошти для будівництва цієї вежі. Наразі приблизна сума, яка озвучується для будівництва цієї вежі - це від 13 до 23 мільйонів гривень", - повідомила Джапарова. 

Як повідомляв 5.UA, раніше секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов повідомив, що українські фахівці розробили технологію для блокування антиукраїнського телерадіомовлення.

Попередній матеріал
"Українцям є чим пишатися": Ан-132Д вразив учасників міжнародного Паризького авіашоу
Наступний матеріал
Нове авто для захисників: в АТО з'явився сучасний кровомобіль
Loading...