facebook.com/antonov.company/

"Українцям є чим пишатися": Ан-132Д вразив учасників міжнародного Паризького авіашоу

Новітній Ан-132Д вразив учасників міжнародного Паризького авіашоу LE BOURGET 2017, здійснивши перший демонстраційний політ у рамках виставки

"Прем'єра новітнього Ан-132Д на головному міжнародному авіасалоні LE BOURGET 2017 відбулась успішно – українцям є чим пишатись”, – про це повідомили в ДК "Укроборонпром".

Ан-132Д виробництва ДП "Антонов", що є флагманом авіаційного кластеру ДК "Укроборонпром", показав свої потужні можливості у повітрі. Другий демонстраційний політ відбудеться у середу, 21 червня. Це перша світова прем'єра Ан-132Д. Тисячі зацікавлених літаком відвідують статичну стоянку, де він перебуває між польотами.

Ан-132Д був створений у рекордно короткі терміни у світі сучасної авіації. У травні 2015 року було дано старт програмі, а 31 березня 2017 року він вже піднявся у небо. У літаку немає жодної деталі з Росії. При цьому "Укроборонпром" розгорнув міжнародну співпрацю із світовими гігантами авіабудування, серед яких партнери з США, Канади, Великобританії, Німеччини, Франції та інших країн –  Honeywell, Pratt&Whitney Canada, Liebherr−Aerospace Toulouse SAS, Dowty Propellers.

Ан-132Д призначений для польотів на близько- та середньомагістральних маршрутах, буде виконувати широкий спектр задач із перевезення вантажів, а також передбачає застосування різних конфігурацій вантажної кабіни. Літак матиме крейсерську швидкість до 500 км/год та максимальну висоту крейсерського польоту до 9000 м з максимальним корисним навантаженням до 9,2 т. У подальшому на базі Ан-132Д буде створено ціле сімейство різних за призначенням літаків.

Під час виставки запланована презентація інших програм "Антонова". Свою продукцію та проекти у Франції представлять ще низка підприємств-учасників авіакластеру "Укроборонпрому". Зокрема, ДП "Завод 410 цивільної авіації", ДП "Конотопський авіаремонтний завод "Авіакон", ДП "Миколаївський авіаремонтний завод "НАРП".

На LE BOURGET 2017 ДК "Укроборонпром" має намір залучити іноземних виробників до взаємовигідної співпраці та продемонструвати інвесторам перспективність українського оборонного комплексу.

Попередній матеріал
"Втратили найдорожче": На Донеччині вшанували бійців, полеглих під час перших спроб звільнити схід
Наступний матеріал
Джапарова розповіла, коли збудують телевежу, що мовитиме на окупований Донбас
Loading...

"На виставку з малюком": У музеї Ханенків організували "культурний декрет"

У Парижі обирали найкрасивішу бороду Франції

Від футболок Майдану до інавгураційної сукні: в центрі Києва відкрилась виставка модних екстраординарностей

Зубко на виставці у Астані: "Сьогодні кожна "матрьошка" почула силу українського духу"

Віце-прем'єр-міністр Зубко відвідує виставку Expo 2017 в столиці Казахстану – відео

У Кельні екстрено посадили літак через "підозрілий" рюкзак