Потяги УЗ два тижні не курсуватимуть через Кропивницький
Потяги УЗ два тижні не курсуватимуть через Кропивницький 5 канал

"Такого в Україні ще ніхто не робив": потяги УЗ два тижні не курсуватимуть через Кропивницький

Читайте по-русски
Маршрут і розклад руху шести поїздів тимчасово змінили – пасажирам, за бажанням, можуть повернути гроші

Перекрили рух під аркою та готують до монтажу тунель – у Кропивницькому розпочали розширення дороги, яка з'єднує два мікрорайони міста. Водночас на самій залізничній арці – демонтували колії. Тож через місто два тижні не курсуватимуть потяги "Укрзалізниці". Рухатимуться об'їзними шляхами. До пасажирів звернулись з попередженням.

Два густонаселених мікрорайони міста – Ковалівка та Миколаївка – дотепер були з'єднані односмуговою автодорогою під залізничним мостовим насипом. Це спричиняло щоденні затори та численні аварії. Щоб розширити проїжджу частину, в залізничному шляхопроводі вирішили пробити другий тунель.

"Основна ціль цього проекту – забезпечити безперебійний двосторонній рух у місті Кропивницькому. Так історично склалося, що залізниця розділяє місто на дві частини," – пояснює  начальник Управління капітального будівництва міськради Сергій Білокінь.

На будівництво другого тунелю з міського бюджету виділили понад 50 млн грн. За кілька місяців провели підготовчі роботи, виготовили металевий каркас вагою 80 тон. Щоб його вмонтувати в насипний міст – довелося розібрати залізничну колію.

"Останній потяг пройшов і вже до пів 2-ї години вже було демонтовано. І вже тоді будівельники, генеральний підрядник розпочав свою роботу з демонтажу насипу", – звітує заступник міського голови Олександр Мосін.

Директор підрядної організації Андрій Жила наголошує: "Такого в Україні ще ніхто не робив. У нас на 99,9% все сплановано, розписаний погодинний графік у три зміни, люди будуть працювати цілодобово".

"Одеська залізниця" повідомила про зміни в розкладі на ділянці "Знам'янка – Помічна" на найближчі два тижні. Маршрут і розклад руху шести поїздів тимчасово змінили. Якщо пасажири передумали їхати, гроші мають повернути.

"Пасажири, які до 6 травня включно оформили проїзні документи на зазначені поїзди відправленням з 30 травня по 10 червня 2019 року, в разі відмови від поїздки до відправлення поїзда можуть повернути проїзні документи "з вини залізниці" в квиткових касах", – йдеться в роз'ясненні УЗ.

120/119 Запоріжжя – Львів – Запоріжжя

053/054 Дніпро – Одеса – Дніпро 

007/008 Харків – Одеса – Харків 

790/789 Київ – Кременчук – Київ

091/092 Одеса – Костянтинівка – Одеса

59/60 Харків – Одеса – Харків

Рух поїздів мають відновити о 6-й ранку 15 червня.

Я.М.Ю.Ж., Кропивницький, 5 канал"

Попередній матеріал
"Масовий бунт у СІЗО": у Хмельницькому нацгвардійці відпрацювали критичну ситуацію
Наступний матеріал
Тут знаходили прихисток тисячі бійців: чому зачиняється волонтерський пункт "Вокзал – Київ"
Loading...