Вакцинація
Вакцинація uainfo

"Сибірка" на Житомирщині не підтвердилася

"Сибірку" підозрювали у 35-річної жительки села Біли

У у мешканки Коростенського району Житомирщини, яка потрапила до лікарні з підозрою на сибірську виразку, діагноз не підтвердився. Про це інформує Житомирський обласний лабораторний центр.

"В ході роботи відібрані проби з довкілля та клінічний матеріал від хворої. За результатами досліджень лабораторії особливо-небезпечних інфекцій обласного лабораторного центру та референс лабораторії з дослідження особливо-небезпечних патогенів Центру громадського здоров'я, результат досліджень матеріалу від хворої найсучаснішим методом полімеразно-ланцюгової реакції від'ємний. Отже, діагноз сибірської виразки не підтверджений", – наголосили в лабораторії.

Як повідомляв 5.UA, раніше у ЗМІ з'явилася інформація, що у 35-річної жительки села Біли Коростенського району підозрювали зараження особливо небезпечною хворобою – "сибіркою". У родині пацієнтки проживає 5 осіб – мати хворої, чоловік та двоє неповнолітніх дітей.

Нагадаємо, на Одещині стався спалах сибірської виразки. П'ятеро мешканців Саратського району було госпіталізовано до лікарні з підозрою на інфекційне захворювання.

Попередній матеріал
Як доктор психології з Канади тренувала українських військових психологів
Наступний матеріал
Влада вже має план, як працювати з угорською нацменшиною – Клімкін

На Житомирщині госпіталізовано жінку із сибірською виразкою

Яка різниця між екстреною та невідкладною допомогою та за скільки має приїхати "швидка"

Часто "швидка" оперативно довозить людину до лікарні, а там вона по півгодини лежить, поки її приймуть у відділення – заступник Супрун

Не було грошей на їжу: на Дніпропетровщині двоє немовлят потрапили в реанімацію через виснаження

На Одещині зафіксували спалах сибірської виразки: госпіталізовано п'ять осіб (оновлено)

В Україні 1 жовтня почали діяти нові правила оформлення лікарняних – що змінилося