Святий Миколай привіз подарунки дітлахам у Кривий Ріг
Святий Миколай привіз подарунки дітлахам у Кривий Ріг 5 канал

Святий Миколай з волонтерами привіз подарунки дітлахам Кривого Рогу

Спочатку завітали до школи, де навчаються діти з багатодітних, малозабезпечених родин, родин переселенців та неповносправні

Солодкими подарунками, іграшками та концертом вітали дітлахів зі святом у Кривому Розі волонтери. Як передає "5 канал", спочатку завітали до школи, де навчаються діти з багатодітних, малозабезпечених родин, сімей переселенців та неповносправні.

На честь Дня Святого Миколая до приходу гостей тут влаштували костюмовану виставу та концерт. Потім волонтери рушили до модульного містечка вимушених переселенців. Окрім святкових подарунків привезли одяг і взуття. Збирали подарунки та гуманітарну допомогу небайдужі мешканці Кривого Рогу. Щоби привітати дітей, один з армійців приміряв на себе образ Святого Миколая.

"Діти раді, дітки всі задоволені, їм подобається. Навіть бігали в щічку цьомали. Дівчатка підбігали, обнімали, дякували. Тут ось дітвора, в модульному містечку, теж дуже рада, що до них Святий Миколай завітав, приїхав й привітав з Новим роком, з Днем Святого Миколая", – зазначив демобілізований військовослужбовець 93-ї ОМБр ЗСУ та за сумісництвом трошки "Миколай" Віталій Титаренко.

Дивіться також фотогалерею:

ФОТО: У Віфлеємі поставили особливий різдвяний вертеп

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Хто намагається зірвати великий обмін полоненими: "Час. Підсумки дня"
Наступний матеріал
"Найкраща за всі роки": в Києві запалили головну новорічну ялинку
Loading...