Запалення головної ялинки
Запалення головної ялинки 5 канал

"Найкраща за всі роки": в Києві запалили головну новорічну ялинку

Святкове дерево прикрасили 500 ліхтариків та неонові гірлянди завдовжки 33 кілометри, які працюють у 15-ти режимах

Головна ялинка України на Софійській площі засяяла святковими вогнями – бачила її наживо кореспондентка "5 каналу" Юлія Божко.

Подивитися на новорічну красуню прийшли тисячі киян та гостей столиці. Під час самого запалення не обійшлося без сюрпризу – через влаштований міні-феєрверк усю ялинку затягло димом, що завадило присутнім нормально зафільмувати цей момент.

Навколо дерева від самого початку – немала кількість скандальних історій. Починаючи з вирубки, проти якої виступало багато працівників прикарпатського лісництва. А коли ялину доправляли до Києва, машина потрапила в ДТП і дерево було пошкоджене. Втім, на зовнішній вигляд зимової красуні це не дуже вплинуло.

Люди, які завітали на площу, на скандали уваги не звернули. Практично всі, хоч кого б журналісти питали, казали, що ялинка "неймовірна" та "найкраща за всі попередні".

Заввишки лісова красуня майже 30 метрів. Їй понад 90 років, вона вже не росла і підлягала плановій рубці. Святкове дерево прикрасили 500 ліхтариків та неонові гірлянди завдовжки 33 кілометри, які працюють у 15 режимах.

Дивіться також фотогалерею:

"Зворушлива, сповнена магії подорож": головна ялинка країни з'явилась на Софійській площі

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Святий Миколай з волонтерами привіз подарунки дітлахам Кривого Рогу
Наступний матеріал
Свято світла і чуда: на Європейській площі запалили головну ханукію України
Loading...