Епіфаній
Епіфаній фото АПУ

Священників ПЦУ на Донбасі окупанти вносять у розстрільні списки – Епіфаній

  Читайте по-русски
  На окупованій території Донецької і Луганської областей взагалі не дозволено навіть офіційно звершувати богослужіння, каже Предстоятель ПЦУ

  Священників ПЦУ виживають із Донбасу. Про таке заявив Предстоятель ПЦУ, митрополит Епіфаній в інтерв'ю "Укрінформу".

  "Щодо Криму, там відкрито намагаються забрати приміщення Кафедрального собору і єпархіального управління. Я особисто спілкуюся з Владикою Климентом, Архієпископом Кримським. Учора він повідомив, що прийшли нові судові рішення, і до 11 листопада він повинен залишити та передати приміщення. Крім того, подібні спроби відбуваються в Сімферополі, в інших містах окупованого півострова, де наші громади звершують богослужіння", – розповів Предстоятель ПЦУ.

  Він продовжив: "На окупованій території (Донецької і Луганської областей – ред.) ще більш складна ситуація, бо там не дозволено навіть офіційно звершувати богослужіння. І наші священнослужителі були змушені покинути цю територію, бо вони були свого часу внесені навіть у розстрільні списки. Нещодавно був такий прецедент, коли наш священнослужитель помер при переході лінії розмежування – у нього не витримало здоров'я, і він упокоївся прямо там, на тому місці". 

  За словами Епіфанія, це стосується і вірян ПЦУ. Їм перешкоджають, не дозволяють, і вони змушені звершувати богослужіння підпільно або взагалі не збираються громадою у святкові дні. 

  Як повідомляв 5.UA, землю ПЦУ в Сімферополі віддали Римо-Католицькій церкві

  Попередній матеріал
  У Києві стартував опалювальний сезон: коли батареї стануть теплими
  Наступний матеріал
  Дифтерія вже в Києві – пресбрифінг КМДА
  Loading...