Одеса
Одеса 5 канал

Сутички з поліцією та затримання: в Одесі пройшов ЛГБТ-прайд – включення

Читайте по-русски
Правоохоронці затримали 51 особу

Затриманнями завершився марш рівності в Одесі. Все починалося мирно. На вулиці міста вийшли представники ЛГБТ-спільноти. Їм на противагу зібралися представники організації "Традиція і порядок". Про це повідомляє кореспондентка "5 каналу" Ольга Дунська.

Близько 11 ранку на Соборну площу в Одесі прийшли представники московського патріархату. Вони зібрали близько тисячі парафіян з дітьми та тих хто підтримує традиційні сімейні цінності. Представники московського патріархату провели ходу центральними вулицями міста, під час якої лунали як дитячі пісні, так і цитати з молитов, де вони називали неприйнятною будь-яку родину окрім традиційної.

Серед гасел лунали: "Мама, тато, я – щаслива православна сім'я.

"Ми бачимо, що в Європі відбувається: повне розкладання культури", – сказав організатор маршу за традиційні цінності Андрій Пальчук.

"Я чув, що це вже перестали вважати хворобою, на жаль, але якщо я скажу, що я – Наполеон мене вважатимуть хворим, а якщо я скажу, що Маня, мене не порахують чомусь", – розповів учасник маршу за традиційні цінності Олександр Златов.

"Для цього ми і прийшли сюди, щоб довести, що сім'я – це сім'я, а не дядько і дядько, тітка і тітка", – поділилась враженнями учасниця маршу за традиційні цінності Валентина Бородина.

"Якщо я буду цитувати Святе Письмо, яке засуджує гомосексуалізм, як гріх, то відповідно, якщо я роблю це самостійно – штраф кілька тисяч гривень, а якщо публічно з церковної кафедри як роблю, це буде від 5 до 8 років. Ці ініціативи нас обурюють", – сказав військовий капелан Ігор Плохой.

"Ці правки в законопроєкт 5488 – це можливість ЛГБТ-людям на законодавчому рівні відстоювати свої права", – наголосила організаторка Прайду Ганна Леонова.

"Щоб одностатеві пари могли всиновлювати дитину, це дуже потрібно тому, що в нашому суспільстві вважається, що якщо 2 чоловіки усиновлюють дитину – це буде жахливо, хоча у нас дітей залишають в повних сім'ях, але там буває настільки погано", – розповіла учасниця Прайду Марія.

Почалася хода із затриманням, адже були провокації. Невідоми кидали петарди у бік, де збиралася ЛГБТ-спільнота.

Поліції вдалося відтіснити представників "Традиції та порядку" та усіх мітингуючих парафіян подалі від ЛГБТ-ходи. Однак, згодом трапилась сутичка. За повідомленням поліції, представники "Традиції та порядку" розпилили сьозогінний газ. Внаслідок чого правоохоронці затримали 51 особу. Не обійшлося без травмованих. 29 поліцейських та нацгвардійців отримали опіки очей. Поліція відкрила 3 кримінальних провадження.

Читайте також: на акції противників ЛГБТ-маршу у Тбілісі постраждали понад 50 журналістів.

Ольга Дунська, Одеса, "5 канал"

Попередній матеріал
"Дивна мовчанка": Геращенко відреагувала на відсутність заяв із Банкової про загострення на сході
Наступний матеріал
Божественна літургія зі Свято-Михайлівського собору ПЦУ – трансляція
Loading...

На акції противників ЛГБТ-маршу у Тбілісі постраждали понад 50 журналістів

Угорщина обмежила доступ до інформації про ЛГБТ у школах

Чи справді Сталін і Гітлер були латентними геями – "Історія для дорослих"

В Україні людям гомосексуальної орієнтації дозволили бути донорами крові – правозахисники

Гомофобний скандал у Львові: викладачка вишу назвала ЛГБТ-спільноту хворими людьми

У Швейцарії узаконили одностатеві шлюби