marcellie.com

Угорщина обмежила доступ до інформації про ЛГБТ у школах

  Читайте по-русски
  Закон забороняє книги й фільми для дітей та молоді, в яких міститься інформація про гомосексуальність і трансгендерність

  Угорщина обмежила доступ до інформації про ЛГБТ у школах. Відповідний закон ухвалив угорський парламент.

  Його підтримали 157 депутатів зі 199-ти. Це представники керівної націоналістичної партії "Фідес" та опозиційної "Йоббік". Решта парламентарів покинули залу на знак протесту.

  Закон забороняє книги й фільми для дітей та молоді, в яких міститься інформація про гомосексуальність і трансгендерність. А також рекламу, в якій є представники ЛГБТ.

  В уряді кажуть: хочуть захистити право дітей на їхню ґендерну ідентичність, яку ті отримали при народженні. Натомість правозахисні організації та ЛГБТ-спільнота вважають закон дискримінаційним і таким, що сприяє цензурі.

  В Угорщині гомосексуальні пари не можуть одружуватися та всиновлювати дітей. Уряд вніс поправку до Конституції, згідно з якою шлюбом може вважатися тільки союз чоловіка й жінки.

  Нагадаємо, викладачка Львівської політехніки Ольга Мер'є потрапила в гомофобний скандал через свої висловлювання. За словами студентів ВНЗ, викладачка у Львівській політехніці розповідала про те, що гендер – це вигадка, а харасмент – це лише для геїв та лесбійок. 

  Попередній матеріал
  Дозволить активізувати боротьбу з корупцією в органах влади: "ЄС" спільно з опозиційними фракціями зареєструвала законопроєкт
  Наступний матеріал
  Під нові реалії університет готуватиме фахівців, адаптованих до сучасного виробництва: проректор "Метінвест Політехніки" розповіла подробиці навчальної програми
  Loading...

  Чи справді Сталін і Гітлер були латентними геями – "Історія для дорослих"

  В Україні людям гомосексуальної орієнтації дозволили бути донорами крові – правозахисники

  Гомофобний скандал у Львові: викладачка вишу назвала ЛГБТ-спільноту хворими людьми

  "Як і всі люди – діти Божі": Папа Римський уперше офіційно підтримав одностатеві шлюби

  Нацкорпус пікетує ТРЦ "Гулівер" через флешмоб із прапором ЛГБТ – включення

  Не минулося без сутичок: як пройшов ЛГБТ-прайд в Запоріжжі