Постраждала в пожежі в Черкасах
Постраждала в пожежі в Черкасах 5 канал

Рятувала 5-річних близнюків із пожежі: у Черкасах жінка зазнала 54% опіків шкіри – необхідна допомога

Читайте по-русски
За попередньої інформацією, причиною пожежі могло стати коротке замикання електропроводки

Рятувала дітей із вогню та й сама постраждала. У Черкасах під час пожежі приватного будинку мати намагалася знайти в диму та полум'ї своїх дітей. Їх усіх врятували сусіди. Спочатку із вогню винесли 5-ти річних близнюків, потім їхню матір. Діти не постраждали, а от жінка зазнала 54% опіків шкіри. Лише на операцію їй необхідно 200 тисяч гривень. Далі продовжить Яна Лимаренко.

Обгорілі стіни та купи попелу – все, що залишилося від хати, в якій мешкала Анна Лємєшова разом з батьками та двома синами. Вогонь знищив усі речі та меблі. У сусідній кімнаті дивом вціліла рукотворна ялинка, яку 5-тирічні близнюки готували на новорічне свято.

"Дітям готували ялиночку в садок на Миколайчика, два дні її з дітьми ліпили, наліпили", – показує батько потерпілої Петро Кавун.

За попередньої інформацією, причиною пожежі могло стати коротке замикання електропроводки. Лихо трапилося пізно увечері. У той час у хаті були мати та двоє малих дітей. Їх врятували сусіди.

"Двері були привідкриті, я одкрив двері, і з правої сторони двоє маленьких дітей, їх схватив на руки і оддав дружині через паркан, вернувся назад, бо діти сказали, що мама спить", – розповідає свідок.

Але мати не спала. Жінка розповідає, прокинулася від запаху диму. Коли кинулася рятувати дітей – загорілася сама.

"Була дома, сталося замикання, я вибігала в коридор, щоб хоча б  виключити світло на лічильнику, а потом назад забігла", – пригадує потерпіла Анна Лємєшова.

У жінки тяжкий стан. Їй розпочали робити некротомію: це висічення та видалення мертвих тканин. Уражені ділянки закривають штучною шкірою.

"У неї 54% загальних опіків, із них визначились попередньо десь 30 відсотків глибоких. Голова там і обличчя, і у волоссі розплавилась заколка, руки ноги повністю і спина", – зазначає завідувач обласного опікового відділення Володимир Цапенко.

Мати потерпілої Людмила Кавун розповідає: на лікування дочки вже пішло кількадесят тисяч гривень. Грошей у родини немає. Допомагають рідні та знайомі.

"Дякуємо, аби не ця допомога, ми б не впоралися, я дуже вдячна, сподіваюсь, це допоможе швидшому одужанню дочки, бо її вдома чекають двоє маленьких близнюків", – наголошує мати потерпілої.

Попереду в жінки складна операція та довготривале затратне лікування. Загалом потрібно 200 тисяч гривень. Родина сподівається на допомогу небайдужих. Що трапилося з Анною, її маленькі сини не знають. Хлопчики настирно питають у дорослих, де їхня мати.

Яна Лимаренко, Вячеслав Ромодан, Черкаси, "5 канал".

Якщо ви маєте можливість допомогти на лікування жінки, гроші можна відправити на рахунок тітки потерпілої. 

Номер картки "ПриватБанку" 5168 7573 6590 1877 Кавун Анна (родичка потерпілої). Номер телефону +38 073 173 42 09 Кавун Людмила, мати.

Попередній матеріал
Заощаджували, щоб створити свято дітям: мешканці геріатричного пансіонату привезли подарунки в інтернат
Наступний матеріал
Росія погодилася віддати Україні борг за рішенням Стокгольмського арбітражу – що наразі відомо
Loading...

Німеччина передала Україні новітнє медобладнання на 1,5 мільйона євро

США збільшать військову допомогу Україні коштом внесків у бюджет НАТО – CNN

У Пентагоні підтвердили, що допомога Україні заморожувалася з політичних причин – ЗМІ

"Слов'янськ" і "Старобільськ": до Одеси з США вже прямують два патрульні катери Island

Україна вперше закупить у США ракетні комплекси Javelin – Чалий

Імпічмент Трампу: демократи запросили у Білого дому та Пентагону документи про військову допомогу Україні