У Дніпрі ресторатори збирають гроші на ремонт філармонії
У Дніпрі ресторатори збирають гроші на ремонт філармонії 5 канал

Ресторатори Дніпра приготують спеціальні страви, аби врятувати місцеву філармонію – сюжет

Читайте по-русски
Музиканти у філармонії змушені працювати на протягах і під дірявим дахом

Порятунок філармонії – справа рук... рестораторів. Шеф-кухарі 10 закладів Дніпра розробили спеціальне меню зі стравами австрійської кухні. Виручку від них віддадуть місцевій філармонії, щоби купити акустику для концертної зали симфонічного оркестру. Ресторатори кажуть, обрали саме австрійську кухню, адже у дніпровській філармонії оголошена "Австрійска осінь" – цього сезону оркестр виконує твори світових класиків. Більше знає кореспондент "5 каналу" Наталя Світлова.

У стінах філармонії репетирують концерт "Австрійська осінь".

"Програма, яка гідна залів віденської філармонії, будь-якої філармонії світу. Брукнер, Бетховен, Малер – це фантастичні серйозні концептуальні твори", – каже диригент Наталя Пономарчук.

Однак за лаштунками концертної зали, де світову музичну класику репетирують, зокрема, запрошені солісти зі світовими іменами, умови для роботи непристосовані. На протягах та під дірявим дахом – у таких умовах грає дніпровський академічний оркестр. Через непристосованість приміщення, до залу доходить лише половина звуку.

Ціна перебудови оркестрової сцени з урахуванням акустичних конструкцій – майже 200 тисяч гривень. Заробити ці гроші для митців взялися ресторатори Дніпра. Виручку з кожної страви австрійського меню ресторатори обіцяють зібрати для філармонії. Таку ініціативу підтримали 10 закладів Дніпра.

Організатор благодійного проєкту Влада Миколюк говорить: "Коли бізнесменам простою людською мовою пояснили, що вона реально під загрозою і реально музиканти грають на рівні віденських оркестрів і філармоній, змушені принижуватися в таких умовах, то сумнівів взагалі ніяких не було. Вони погодилися з першого разу, з першого дзвінка".

Ще один організатор благодійного проєкту Руслан Буряк каже: "Австрія для нас – це Відень, і віденський шніцель, чорний ліс, штрудель – це селянська зрозуміла їжа і їжа, яка стала світовою класикою".

Ідею залюбки підтримали відвідувачі ресторанів.

Одна з відвідувачок Катерина Огій говорить: "Це показник суспільної свідомості міста. Коли всі об'єднуються і впливають на культурний потенціал міста. Це така хороша можливість спробувати і прекрасні страви і в той же час зробити внесок у цей розвиток".

Необхідну суму на акустичну конструкцію для філармонії ресторатори планують зібрати протягом місяця.

Наталя Світлова, Олександр Пронський, "5 канал"

Попередній матеріал
Побили і втекли: у Києві напали на антикорупційного активіста
Наступний матеріал
Як погода впливає на ситуацію на передовій – захисники на Маріупольському напрямку розповіли