рашисти обстрілюють селище Піски із важкої вогнеметної системи ТОС-1А "Сонцепьок". Для цього застосовують термобаричні боєприпаси, заборонені міжнародним гуманітарним правом. Цей населений пункт у Покровському районі Донецької області повністю зруйнований. Причому окупанти хваляться цим у мережі, демонструючи кадри ударів по будинках, пише "Обозреватель".
На відео потрапив залп із 15 ракет по нібито позиціях ЗСУ в Пісках. Автори ролика стверджують, що наші військові "ховаються в зруйнованих будинках, але ракети, що летіли в них, не залишають шансу".
У стилі російської пропаганди окупанти заявляють, нібито мирних жителів у селищі "давно немає", оскільки ще у 2015 році Піски "були перетворені на укріпрайон ЗСУ".
Насправді ж російські загарбники просто обстрілюють житлові квартали селища, де їм ввижаються "опорні пункти" українських військових, і остаточно перетворюють на руїни вже й так зруйновані будинки.
Свої військові злочини солдати путінської армії фіксують на схожі відео, створюючи для росТБ чергову картинку "асвабаждєнія" українських населених пунктів.
Як відомо, селище Піски перебуває під контролем українських воїнів, попри заяви окупантів про начебто захоплення цього населеного пункту. Ворог прагне захопити його, щоб у подальшому наступі оминути Авдіївку, де ЗСУ чинять шалений спротив.
Днями війська рф знову наступали в бік Авдіївки та Пісків, але їхня спроба була придушена вогнем українських військових. Також армійці ЗСУ відбили штурми ворога на інших напрямках.
Як повідомляв 5.UA, вранці 24 лютого росія розпочала повномасштабну війну проти України. По кількох військових об'єктах у Києві, Харкові та Дніпрі були завдані ракетні удари, а війська рф перейшли кордон під Харковом.
ЗСУ, всі спеціальні та силові служби держави були підняті за тривогою. Ворог почав інтенсивні обстріли підрозділів ЗСУ на сході – українська армія дає відсіч російським військам. В екстреному режимі працює Рада національної безпеки й оборони. Запроваджено воєнний стан. Україна офіційно направила позов проти російської федерації до Міжнародного суду ООН у Гаазі.