Петро Порошенко
Петро Порошенко eurosolidarity.org

Порошенко передав 5 тисяч ІФА-тестів на антитіла до COVID-19 у Вінницький лікувально-діагностичний центр

Читайте по-русски
Загалом Фонд п'ятого президента вже доставив в Україну 31 тисячу високоточних тест-систем

5 тис. високоточних ІФА-тестів для визначення антитіл до коронавірусу швейцарської фірми Roche передав п'ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко у Вінницький міський лікувально-діагностичний центр. Про це інформує прес-служба партії.

Політик наголосив, що вінницькі медпрацівники та вчителі будуть протестовані безкоштовно. Для цього Фонд Порошенка загалом планує передати у місто 10 тис. ІФА-тестів.

"Насамперед мета мого приїзду – подякувати лікарям. Сьогодні вони стоять на передньому краї боротьби за здоров’я українців під час пандемії. З ризиком для життя вони йдуть у бій так само, як йдуть у бій наші воїни. На сьогоднішній день лікарі потребують захисту. За останні 24 години більше сотні лікарів захворіли на коронавірус по країні. Чому це трапляється? Чому відсоток лікарів, які захворіли в Україні, набагато вищий, ніж у країнах світу? Тому що лікарі йдуть у бій незахищені", – наголосив Петро Порошенко.

Він зазначив, що для захисту медпрацівників були закуплені і оперативно доставлені в Україну 130 тис. костюмів найвищої якості: "11 610 костюмів отримала Вінниччина від нашого Фонду, від Рошену. Я думаю, що це врятувало життя багатьох і пацієнтів, і лікарів. Вінниччина отримала і найсучасніші цифрові пересувні рентген-апарати для точної діагностики".

Лідер "ЄС" також зазначив, що загалом Фондом Порошенка відновлено і закуплено нових 48 апаратів ШВЛ, придбано більш як 3 тис. пульсоксиметрів, антивірусні окуляри, маски, значну частину яких також отримала Вінниччина.

"Саме через тести ми зможемо сконцентрувати наші зусилля в місцях, де є спалахи хвороби. І дуже швидко звільнити від карантину там, де хвороби немає, для того, щоб відновити нормальне економічне та соціальне життя країни", – сказав Порошенко.

Він зауважив, що ще 20 березня було обіцяно владою 10 мільйонів тестів, яких досі в Україні немає. Саме тому Фонд Порошенка взявся вирішувати питання забезпечення українців високоякісними тестами.

"За три місяці проведено трохи більше ніж 300 тисяч тестувань. Це недостатньо, бо Україна посідає останнє місце в Європі за кількістю тестувань. Я вийшов на керівництво всесвітньо відомої швейцарської корпорації Roche і попросив, щоб нам надали найсучасніші і найнадійніші швейцарські тести. Рівень надійності цих тестів – сто відсотків. Це має унікальне значення для діагностики. Друге – якщо людина перехворіла, в її крові є вже відповідні антитіла. Ці антитіла, плазма крові може бути дуже важлива для вироблення імуноглобуліну, який потім може бути використаний і для вакцини, і для ліків", – пояснив Порошенко.

Крім того, як повідомив п'ятий президент, керівництво Вінницького центру вийшло з ініціативою безкоштовно протестувати всіх медпрацівників області, а також педагогів.

Загалом Фонд Порошенка вже доставив в Україну 31 тисячу високоточних ІФА-тестів виробництва Roche, які надходять у медзаклади країни. Від початку епідемії коронавірусу у Порошенка реалізували соціальні та благодійні проекти на суму 100 мільйонів гривень.

Нагадаємо, у День захисту дітей Марина Порошенко передала обладнання і засоби захисту в дитячий реабілітаційний центр та в медичні заклади на Київщині. Зокрема, Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Броварської міської ради отримав від Фонду Порошенка 3 монітори для проведення онлайн-уроків, спілкування з персоналом та онлайн-включення учнів.

 

Попередній матеріал
Спалах коронавірусу у Слов'янську – влада посилила карантинні заходи
Наступний матеріал
Депутата Запорізької міської ради затримали за вимагання хабаря у 340 тис. грн
Loading...

Спалах коронавірусу у Слов'янську – влада посилила карантинні заходи

У Польщі визначили дату, коли відбудуться вибори президента

В Україні зросла летальність від коронавірусу

Друга хвиля коронавірусу може стати дуже руйнівною – ВООЗ

У світі розробляють 133 вакцини проти COVID-19 – ВООЗ

В Україні з 5 червня знову послаблюють карантин – що дозволять