Андрій Загороднюк
Андрій Загороднюк 5 канал

Під розведення військ вже відбудована система укріплень – міністр оборони

Читайте по-русски
Загороднюк анонсував, що план оборони України буде повністю представлений вже наступного року

Над планом розведення військ працюють у Генеральному штабі України. Про це в інтерв'ю "Радіо Свободі" розповів міністр оборони Андрій Загороднюк, передає "5 канал".

Він також зазначив, що це потрібно зробити технічно правильно та врахувати всі ризики. Також чільник Міноборони повідомив – план оборони України буде повністю представлений вже наступного року.

"Воно не буде розводитись одночасно всюди, це буде ділянкам, буде нагляд над тим, щоб це робилося з обох боків. І це абсолютно критично, це не відступлення. Це питання їх безпеки також, тому що якщо буде розведено за тими правилами та відслідковано, то відстань збільшиться і це, скажемо так, знизить багато ризиків… Є вже позиції, є вже ціла система укріплень, яка відбудована і я говорив, ми говорили з військовими, із Генеральним штабом – ніхто не буде це робити без підготовки", – заявив Загороднюк.

Нагадаємо, нещодавно у ОБСЄ повідомили, що на ділянці розведення сил біля Петрівського на Донеччині окупанти почали рити траншеї та облаштовувати позиції.

Попередній матеріал
"Ці люди опущенці": наймолодший з бранців Кремля розповів, кого беруть в "міністри ЛНР"
Наступний матеріал
Під Одесою переповнена маршрутка зіткнулася з бензовозом: щонайменше 9 загиблих