Тристороння контактна група в Мінську
Тристороння контактна група в Мінську zastavki.com

Російська сторона заблокувала розведення військ неподалік Золотого та Петрівського – підсумки засідання ТКГ

  Читайте по-русски
  Представники України наголосили, що не мають принципових заперечень проти "формули Штайнмаєра". Втім до початку волевиявлення має бути забезпечена низка умов

  Російська сторона заблокувала розведення військ неподалік Золотого та Петрівського, не визначивши ймовірної датии початку процесу. Про це за підсумками засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську повідомила прес-секретар представника України Леоніда Кучми, інформує "5 канал".

  Зауважила, українська сторона заявила про готовність до розведення. Росія, натомість, поставила під загрозу безпеку біля визначених населених пунктів.

  Вкотре говорили й про відновлення мосту в Станиці Луганській, де сторони вже відвели сили та засоби.

  Зазначається, що досягнуто й прогресу в питанні звільнення утримуваних осіб. Згадали й про "формулу Штайнмаєра" щодо проведення місцевих виборів на нині тимчасово окупованій території. Представники України наголосили, що не мають принципових заперечень. Втім до початку волевиявлення має бути забезпечена низка умов. А саме – повне припинення вогню, забезпечення ефективного моніторингу ОБСЄ на усій території України, виведення з території України збройних формувань іноземних військ та техніки та встановлення контролю над ділянкою українсько-російського кордону.

  Коли відбудеться наступне засідання тристоронньої групи, поки не повідомляється.

  Як інформував 5.UA, міністр закордонних справ України Вадим Пристайко повідомив, що він погодився на так звану "формулу Штайнмаєра" щодо врегулювання ситуації на окупованій частині Донбасу. 

  Нагадаємо, політичний оглядач Олексій Арестович важає, що формула Штайнмаєра приведе Україну до стану фінляндизації, або ж Малоросії, з якої висмоктуватимуть ресурси і яка не відіграватиме жодної значної ролі в міжнародній політиці. 

  Попередній матеріал
  Заява Пристайка про зменшення обстрілів на Донбасі суперечить фактам – розслідувачі InformNapalm
  Наступний матеріал
  Ситуація в ООС: ворог 5 разів відкривав вогонь по позиціях ЗСУ
  Loading...