Мавпа
Мавпа 5 канал

Пернаті та мохнаті мешканці зоопарку шукають опікунів: у Вінниці впроваджують європейську програму

Читайте по-русски
Ідея програми – це своєрідна популяризація звіринцю

Іван Мельник ‒ кухар елітного вінницького ресторану. Він звик готувати для клієнтів смачні страви. Серед тварин зоопарку обрав для опіки найбільших ласунів та гурманів – пару мавп Бразза Роксі та Султана. У цих тварин скоро має з'явитися первісток.

Загалом у вінницькому звіринці 68 тварин, які очікують на своїх меценатів. У зоопарку кажуть: практика такого опікунства давно діє в Європі. Процедура оформлення проста – потрібно обрати вподобану тварину і укласти договір. За документом утримувач переказуєте гроші або купує самотужки корм. Серед обмежень – опікунам заборонено заходити у вольєри та брати додому своїх підопічних.

"Коли опікун на 100% визначився, яку вони хочуть взяти під свою опіку тварину чи птаха, наша бухгалтерія їм надає інформацію, скільки обходиться нам утримання цього виду тварин на добу, робимо калькуляцію на місяць. Далі укладаємо договір", – розповідає директор Подільського зоопарку Євгеній Ткачик. 

У зоопарку запевняють, ідея програми – це своєрідна популяризація звіринцю.

Натепер у вінницькому зоопарку опікунів мають єноти, страуси та мавпи. Тут сподіваються, що меценатів буде значно більше.

Світлана Боднар , Олег Смаковський, Вінниця, "5 канал"

 

Попередній матеріал
Підприємці вимагали дозволити працювати речовим ринкам у Вінниці
Наступний матеріал
Ексміністерка Коляда очолила благодійний фонд “Повернись живим”
Loading...