Оксана Коляда
Оксана Коляда Оксана Коляда

Ексміністерка Коляда очолила благодійний фонд “Повернись живим”

Читайте по-русски
Фонд "Повернись живим" був заснований у 2014 році

У

фонді "Повернись живим" нова чільниця. Нею стала Оксана Коляда – колишня міністерка у справах ветеранів. Засновник фонду Віталій Дейнега тепер увійде до наглядової ради, склад якої обіцяють оголосити на День Незалежності.

Фонд "Повернись живим" був заснований 2014 році, у час, коли держава в умовах російської агресії критично потребувала участі волонтерів. За п'ять років благодійники передали допомогу для фронту на суму близько ста п'ятдесяти мільйонів гривень. Це тепловізори, планшети з програмним забезпеченням для артилеристів, квадрокоптери для розвідників та автівки для бійців. Нова чільниця гарантує, що фонд "Повернись живим" розвиватиметься і далі, і обіцяє розширити сфери роботи. Зокрема, створять ветеранський напрям, який розроблятиме програми реабілітації ветеранів. Докладніший план дій у фонді обіцяли презентувати вже за місяць.

"Звичайно, це продовження допомоги армії, це військовий напрям, це навчання, технічна підтримка наших підрозділів. Тут є цікаві для мене напрями і, зокрема, такі як розвиток ветеранського напрямку. Власне, чим я і займалася останні роки і мені важливо продовжити", – сказала Оксана Коляда. 

Як повідомляв 5.UA, армійців на передовій почали тестувати на коронавірус. Аналізи братимуть за допомогою ПЛР систем, які закупив та передав фонд "Повернись живим".

Попередній матеріал
Пернаті та мохнаті мешканці зоопарку шукають опікунів: у Вінниці впроваджують європейську програму
Наступний матеріал
Злиті дані українців, виклики на бій Усика та налаштування нардепів перед засіданням Ради – "ІнфоВечір"
Loading...