Храм ПЦУ в Євпаторії
Храм ПЦУ в Євпаторії ru.krymr.com

Окупаційна адміністрація Криму вимагає знести храм ПЦУ в Євпаторії

Читайте по-русски
Окупанти зобов'язали митрополита Сімферопольського Климента Кримського сплатити штраф

Російська окупаційна адміністрація окупованого Криму вимагає демонтувати храм Православної церкви України в Євпаторії. Про це у Facebook повідомляє представництво президента України в Автономній Республіці Крим.

Також окупанти зобов'язали сплатити штраф митрополита Сімферопольського Климента Кримського, розміром 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

У представництві президента України наголосили, що засуджують такі дії, а також вважають вимогу демонтувати храм "Неопалима купина" в Євпаторії витісненням Української церкви з тимчасово окупованого Кримського півострова.

"Представництво буде вживати всіх можливих засобів і дій для захисту Української церкви: інформація про системні порушення права на релігійну свободу і зазіхання на майно Православної церкви України в Криму комунікується з дипломатичним корпусом та міжнародними організаціями, факти порушень зібрано та надано до включення у щорічну Резолюцію Генеральної Асамблеї ООН по Криму", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 23 липня 2020 року Митрополиту Кримської єпархії ПЦУ Клименту російські окупанти вручили постанову про знесення храму в Євпаторії.

"Так званий "Євпаторійський міський суд" у листопаді 2019 року ухвалив рішення знести дерев'яний храм Православної церкви України, будівництво якого було розпочато ще до окупації півострова Росією", – повідомляють у представництві президента.

Попередній матеріал
У зоні теракту у Відні були українські студенти – посол
Наступний матеріал
Верховна Рада відтермінує введення касових апаратів для дрібних підприємців
Loading...