Архієпископ Климент
Архієпископ Климент www.religion.in.ua

Главу Кримської єпархії ПЦУ Климента підвищили до сану митрополита

Читайте по-русски
У ПЦУ підкреслили, що Климент послідовно бореться за релігійну свободу українців у Криму

Архієпископ Кримський Климент, завдяки якому на окупованому півострові існує українська церква, став митрополитом. Про підвищення в сані в Михайлівському соборі оголосив чільник ПЦУ митрополит Епіфаній, інформує "5 канал".

Климент поступово бореться за право українців у Криму ходити до своєї церкви, за що його переслідує окупаційна влада.

Як повідомляв 5.UA, у березні минулого року окупанти відправили його в СІЗО, коли прямував у Ростов-на-Дону на зустріч із тодішнім кремлівським бранцем Павлом Грибом. Завдяки розголосу священника визволили. І того ж місяця так зване "міністерство майнових і земельних відносин Криму" через суд відібрало в української церкви будівлі, де розташований єдиний у Сімферополі храм ПЦУ – собор Володимира та Ольги. Після цього, за словами Климента, храм пограбували. А 6 серпня в окупованому Криму "суд" остаточно відібрав кафедральний собор Сімферополя у громади ПЦУ.

Щоб українська влада засудила дії окупантів, священник біля будівлі Кабміну в Києві оголосив безстрокове голодування. За тиждень на прохання митрополита Епіфанія Климент почав уживати їжу. Священнику – 51 рік, він є уродженцем Криму.

Попередній матеріал
Parimatch: чому підписання закону про гральний бізнес – це добре?
Наступний матеріал
На Київщині 15-річному хлопцю оголосили підозру у вбивстві неповнолітньої
Loading...