Новий БТР-4 у дії: як резервісти та контрактники спільно взялися річку "форсувати"

Бронетранспортер лише декілька місяців на озброєнні 92-ї бригади, а військові вже встигли оцінити його можливості

На полігоні Широкий Лан у Миколаївській області відбулися масштабні тактичні навчання військовослужбовців 92-ї механізованої та резервістів 56-ї мотопіхотної бригад. Відпрацьовували там навички стрільби та форсування водойм, передає кореспондент "5 каналу".

Резервісти і контрактники разом тренуються третій тиждень поспіль. Опановують, зокрема, новий БТР-4. Цей бронетранспортер лише декілька місяців на озброєнні 92-ї бригади. Він має посилену броню та оновлений комплекс озброєння.

Виконання завдань на полігоні ускладнюють нині погодні умови. Через відлигу там – суцільне болото. Утім, армійці використовують це з користю. Кажуть, що такі умови максимально наближені до бойових, адже і поле під Донецьком, де їм доведеться воювати, навряд чи буде асфальтованим.

/
/

"Має бути "холодок" у голові. Навіть якщо є якась психологічна атака, людина має автоматично знати, що робить. Тут і зараз вона має навчитися та пройти це. Повинна чітко знати, де що взяти та зачепити, як витягнути, як ухилитися від обстрілу. Це рятує наші життя", – наголошує військовий 92-ї механізованої бригади ЗСУ Остап.

Уперше армійці випробовують БТР на воді. Як усе пройшло – дивіться у відео:

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Як БТР-4Е проходив випробування водою на полігоні "Шикроий лан" – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Реальна насмішка з боку Москви": Клімкін розповів, яка доля Договору про "дружбу" з РФ
Наступний матеріал
"Куля пошкодила мозок": у Дніпрі прощалися з 20-річним бійцем "Азова"