У Львові під будівлею ДБР пройшла акція на підтримку Марусі Звіробій
У Львові під будівлею ДБР пройшла акція на підтримку Марусі Звіробій 5 канал

"Ні політичним репресіям": у Львові під будівлею ДБР пройшла акція на підтримку Марусі Звіробій – відео

Читайте по-русски
На асфальті перед входом написали: "ДБР дорівнює НКВС"

"Ні – політичним репресіям". Акцію протесту під таким гаслом влаштували десятки громадських активістів у Львові. Під стінами територіального управління Державного бюро розслідувань вони зібралися через обшуки силовиків у будинку волонтерки та учасниці АТО Марусі Звіробій.

На асфальті перед входом написали: "ДБР дорівнює НКВС". Саму ж будівлю обклеїли плакатами зі словами "Ні – політичним репресіям", "Всі, хто проти турборежиму, – виходьте". Активісти вимагають від влади припинити політичні репресії патріотів. А якщо кримінальні провадження відкрито, то розслідувати його потрібно лише в межах закону. Також мітингувальники закликали небайдужих долучатися до акції протесту, яка запланована в Києві на ці вихідні.

Учасниця акції Ірина Клейманова каже: "Незаконно, коли людина каже: "Я викличу адвоката", – а вони продовжують дії. Незаконно, коли вона каже: "Я хочу інших понятих, я цих не знаю", а їй говорять – ні. Тобто перших три години обшуку – незаконні. Ми вже мали таке в 2013-му. Фактично, ДБР зараз дозволяє собі виконувати вказівки президента, робити, замовні справи, ми це чули".

Інший учасник акції Андрій Салюк каже: "Кого ми притягуємо до відповідальності? Тих, хто є патріоти. Тобто ми зараз чуємо про відбілювання невідомо яких людей, які були на тому боці, організовували так звані референдуми і закликали "рускій мір" в Україну – то вони зараз герої. А тих, хто справді віддавав усе Україні, і потом, і кров’ю старався захистити незалежність, зараз притягують до відповідальності. Це політичні репресії. Також бути не може".

Нагадаємо, сьогодні зранку ДБР прийшло з обшуками до волонтерки Марусі Звіробій.

Попередній матеріал
ДБР, СБУ та "Альфа" завітали до будинку ветерана АТО: подробиці обшуку в Марусі Звіробій – сюжет
Наступний матеріал
Шопінг-полювання, або Як в Україні готуються до "чорної п'ятниці" – сюжет
Loading...