На Херсонщині відбулися масштабні артилерійські навчання серед резервістів: як все було

Навчання в артбригаді проходять резервісти першої черги, тобто це переважно ті, хто мають бойовий досвід

В Херсонській області збори резервістів і артилерійські навчання. Артилерійська бригада військово-морських сил України підвищує боєздатність і, водночас, тренує вояків оперативного резерву. Зараз артилерію на лінії фронту не застосовують, але гармаші готуються до будь-якого розвитку подій.

Постріл гармати-гаубиці у ціль коригує старший офіцер батареї Аркадій Трохимець. Випускник львівської академії сухопутних військ в лавах військово-морських сил лише два місяці.

"В 2014 році, виходить, як саме почалася війна, я свідомо, скажемо так, вступив туди, бо не міг залишатися осторонь, бо багато моїх товаришів, побратимів, багато моїх однокласників пішло в АТО, як тоді ще називалось", – каже хлопець.

Окрема артилерійська бригада ВМС проводить навчальні збори з резервістами. Ті вправляються у стрільбі з різних видів зброї. Вишкіл відбувається на одному з полігонів Херсонщини.

Тут зібрались резервісти з багатьох регіонів України. Резервіст Олександр Великий приїхав із Миколаєва. Після двох тижнів вишколу вирішив продовжити службу в Збройних силах.

Чоловік каже: "Артилерія абсолютно для мене далека була, рід військ. Тому, для мене все нове було, багато чому навчився. І хочу ще більше навчитися. Тому я бажаю підписати контракт, конкретно в цій частині. Мені тут сподобалось ставлення до людей".Олександр Великий не єдиний із резервістів хто зголосився підписати контракт.

"11 осіб за три доби виявили бажання проходити службу за контрактом. Четверо осіб вже привезли документи. Після завершення терміну зборів вони залишаються в частині, проходять службу", – розповідає командувач морської піхоти ВМС ЗСУ Юрій Содоль.

Навчання в артбригаді проходять резервісти першої черги. Це переважно ті, хто мають бойовий досвід. І саме вони стануть до лав Збройних сил у разі загострення військового конфлікту.

Юрій Жупанов, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою:

У зоні ООС пройшов тренінг із невідкладної медичної допомоги: як це було – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
В Україні стартував пілотний проект: четверо ветеранів війни отримають стипендії на навчання у ВНЗ
Наступний матеріал
Біля будівлі міськради Харкова застрелили поліцейського

Танкер РФ заблокований в українському порту на 3 роки – представник Президента

Напад із кислотою на Гандзюк: поліція затримала ще двох підозрюваних

У Херсоні жінка провалилася між поверхами через обвал перекриття

"На 99% це випадкова людина": Гандзюк про затриманого нападника

У Придністров’ї пройшли неузгоджені навчання російських військових, місія ОБСЄ в Молдові занепокоєна

У Дніпрі луганських копів взялися інтенсивно вчити тактичної медицини