Російське судно 'Механік Погодін'
Російське судно 'Механік Погодін' lenta.ru

Танкер РФ заблокований в українському порту на 3 роки – представник Президента

Судно "Механік Погодін" виявили у порту Херсона 10 серпня. Тоді ж його затримали

Російське судно "Механік Погодін", яке перебуває в українському санкційному списку, на три роки заблоковано у порту міста Херсон. Про таке повідомив заступник постійного представника Президента в Автономній республіці Крим Ізет Гданов, передає "Громадське радіо".

"10 серпня актив даної компанії, а саме судно "Механік Погодін", був заблокований на три роки в порту міста Херсон", – підтвердив Гданов.

Як стало відомо, екіпаж "Механіка Погодіна" не пустив на борт портову інспекцію, яка мала намір перевірити скаргу про незадовільний стан судна. Україна розцінює такі дії як незаконні. Гданов тим часом додає, що моряки, "у відповідності з вимогами чинного законодавства, понесуть відповідальність".

Водночас, інспекція спробує потрапити на судно вдруге.

"Кожна країна має право і зобов'язана контролювати технічний стан судна, якщо є скарги (а там є скарги), а також – екологічний стан. Це наша відповідальність як держави. Є у нас і правоохоронні органи, які зобов'язані надати можливість контролюючим структурам провести контроль згідно з їх повноваженнями. Це буде зроблено", – переконаний чиновник.

Як відомо, 10 серпня постійний представник Президента України в АР Крим Борис Бабін повідомив, що в Херсонському порту виявили судно "Механік Погодін" під російським прапором, яке підпадає під санкційний список РНБО. Тоді корабель затримали.

Українська омбудсмен додала, що російські моряки з цього судна вільні у пересуванні. А от сам "Механік Погодін" та його майно потрапили під дію санкцій.

Як відомо, ще у квітні цьогоріч Мінінфраструктури повідомило про наміри закрити внутрішні води для суден з Росії.

Дивіться також фотогалерею: 

Із візитом: до Одеси завітали кораблі НАТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Києві військовий дрон підняв у небо прапор "Ігор нескорених"
Наступний матеріал
Доба в ООС: понад 40 ворожих обстрілів, двоє українських військових загинули