Ігри Нескорених-2018
Ігри Нескорених-2018 5 канал

У Києві військовий дрон підняв у небо прапор "Ігор нескорених"

Змагання Invictus Games цьогоріч відбудуться в австралійському Сіднеї наприкінці жовтня

У столиці підняли прапор "Ігор нескорених". Загалом така церемонія має відбутися у 18 країнах, ветерани яких братимуть участь у турнірі, передає "5 канал".

У Києві стяг підняв у небо військовий дрон. Для цього залучили бойовий екіпаж армійської аеророзвідки. "Ігри нескорених", де змагаються ветерани військових конфліктів, які зазнали поранень, цьогоріч відбудуться в австралійському Сіднеї наприкінці жовтня. Команду України представлятимуть 15 колишніх бійців різних силових структур.

Ігри Нескорених-2018
Ігри Нескорених-20185 канал

"Кожна з 18 націй Ігор Нескорених цього року отримала прапор у Сіднеї і привезла його додому. І сьогодні, 18 серпня, кожна з націй повинна його підняти. Багато країн підніме його на флагштоки, багато – на будівлю. Ми вирішили підняти його дроном", – розповідає координатор проекту "Ігри нескорених" Оксана Горбач.

"У нас команда "Invictus Games – Тeam Ukraine". У 2018 році, як і торік – це 15 людей. Це люди з різних силових структур, починаючи зі Збройних сил України, Нацполіції, прикордонні війська, добровольчі підрозділи, Служба безпеки України. Отже – у нас унікальна команда, майже з усіх силових структур", – каже капітан команди Сергій Ільницький.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Крізь холод та спеку: в Києві ветерани-армійці зійшлися в спортивному протистоянні Legion Run

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Президент дозволив "Укроборонпрому" не віддавати борги Росії
Наступний матеріал
Танкер РФ заблокований в українському порту на 3 роки – представник Президента
Loading...