спостерігачі ОБСЄ
спостерігачі ОБСЄ 112.ua

У Придністров’ї пройшли неузгоджені навчання російських військових, місія ОБСЄ в Молдові занепокоєна

  Відповідно до Угоди про принципи мирного врегулювання збройного конфлікту в придністровському регіоні Республіки Молдова від 21 липня 1992 року, для проведення військових навчань у Зоні Безпеки необхідний дозвіл ОКК, який у цьому конкретному випадку не було зроблено

  Місія ОБСЄ в Молдові занепокоєна проведенням 14-15 серпня військовими з РФ неузгоджених навчань, які включають форсування річки в Зоні Безпеки. Про це повідомляє прес-служба представництва СММ ОБСЄ в Молдові.

  Згідно зі своїм мандатом, Місія ОБСЄ направила співробітників до Зони Безпеки, проте їм завадили зробити повний моніторинг навчань.

  "У відповідності з Принципами співробітництва між Місією ОБСЄ та Об'єднаною контрольною комісією (ОКК) у Зоні Безпеки від 2004 року, Місія передала за встановленими каналами всім делегаціям ОКК результати своїх спостережень", – зазначено в повідомленні.

  У СММ наголосила, що відповідно до Угоди про принципи мирного врегулювання збройного конфлікту в придністровському регіоні Республіки Молдова від 21 липня 1992 року, для проведення військових навчань у Зоні Безпеки необхідний дозвіл ОКК, який у цьому конкретному випадку не було зроблено.

  Як повідомляв 5.UA, аби стримати просування РФ уздовж узбережжя Арктики, Британії необхідно розширити там свою присутність. 

  Попередній матеріал
  Гралися під вікнами: на Одещині чоловік облив 12-річну дитину кислотою
  Наступний матеріал
  Якою кількістю та видами зброї офіційно володіють українці

  У Дніпрі луганських копів взялися інтенсивно вчити тактичної медицини

  Британія напоготові: РФ розгортає війська вздовж узбережжя Арктики

  На Донбасі зросла кількість кадрових російських розвідників – Міноборони

  "Урагани" напоготові: в ООС влаштували видовищні навчання реактивної артилерії – відео

  Сотні ящиків із боєприпасами та снарядами: СММ ОБСЄ зафіксувала скупчення важкої зброї на окупованих територіях

  Експерт розповів, в якому випадку Путін піде на силовий сценарій