Катерина Гандзюк
Катерина Гандзюк Facebook

"На 99% це випадкова людина": Гандзюк про затриманого нападника

Потерпіла каже: майже переконана, що у замовника в гардеробі висить форма з погонами

Чиновниця Херсонської міськради та місцева активістка Катерина Гандзюк, що постраждала внаслідок нападу із кислотою, заявила, що не впізнає підозрюваного Миколу Новікова, якого затримали поліцейські. Про таке повідомляє "Українська правда".

"Я співчуваю тому бідоласі, якого затримали у моїй справі поліцейські. На 99% це випадкова людина. Я розумію, що дуже швидко треба було гасити інформаційні хвилі, це робили ціною його долі. Мої близькі, які бачили нападника, кажуть, що це не він", – наголошує потерпіла.

Водночас вона зауважила, що до цього часу поліцейські з нею особисто не спілкувалися. Згодом виявилося, що правоохоронців до Гандзюк не пускали лікарі.

За словами активістки, наразі поліцейські з нею особисто не проводили слідчих дій.

"Я бачила те, що й усі в Інтернеті, але я не впізнаю його (підозрюваного у нападі Миколу Новікова – ред.). Зараз мені складно тримати руку на пульсі розслідування, тому що я зосереджена на своєму здоров’ї та відновленні. У мене через день операції, від яких болісна реабілітація", – зазначає активістка.

Вона додає: в її фізичному усуненні можуть бути зацікавлені багато людей.

"Багато кому може бути вигідно позбутися незручного чиновника – такого, як я. Тим паче, я вибиваюся із загального ландшафту, чим дратую багатьох людей не тільки з Херсона. Але мало хто може піти на такий злочин", – переконана Гандзюк.

"Тим більше в місті, де ми всі зросли разом: з кимось ходили в одну школу, з кимось виросли в одному дворі. Але навіть серед політичних опонентів такі звірства зазвичай неприйняті. Пам'ять у людей дуже довга, тому не можна бути стовідсотково впевненим, що ми взагалі говоримо про когось з Херсона", – зауважила потерпіла.

При цьому, вона зазначає, що замовниками нападу можуть бути правоохоронці – як чинні, так і колишні.

"Я майже переконана, що у замовника в гардеробі висить форма з погонами. Можливо, навіть і не одна.

Щойно я стала чиновником у листопаді 2016 року, ми приймали справи і ставали свідками жахливих зловживань і злочинів. Правоохоронці – перші люди, з ким ми спілкувалися, і говорили, що треба наводити лад. На жаль, об’єкти наших розмов дізнавалися про таке спілкування за лічені хвилини, тому це просто не мало сенсу. Саме з правоохоронцями був цей системний світоглядний конфлікт, де неможливо домовитись", – пригадує член міськради.

крім того, Гандзюк наголошує: саме від правоохронців отримувала погрози і попередження.

"Вони підсилали до мене достатньо близьких мені людей із пропозиціями. Зараз я не можу говорити про всі деталі, це може завадити слідству. Але готуйте попкорн, повірте, буде дуже цікаво", - додала активістка.

Як повідомляв 5.UA, в Херсоні 31 липня напали на керуючу справами виконавчого комітету міської ради, відому активістку Катерину Гандзюк. Її облили кислотою. Речовина потрапила жінці на спину, голову, руку, а також в око. В неї обпечено понад 30% тіла. Уже 3-го серпня поліція повідомила про затримання підозрюваного – це 39-річний мешканець Херсона Микола Новіков. 

Утім, 11 серпня знайомі Новікова – подружжя зі Львова – заявили про те, що чоловік має алібі. Кажуть – готові свідчити, що основний підозрюваний в момент нападу перебував майже за 100 км від місця події.

Попередній матеріал
Убивство депутата в Сумах: поліція підозрює зниклу вдову
Наступний матеріал
Через нічну негоду в аеропорту "Київ" масово скасовують рейси
Loading...