Андрій Теперик
Андрій Теперик 5 канал

На Харківщині попрощалися із загиблим українським військовим

Читайте по-русски
24-річний чоловік загинув від кулі ворожого снайпера

На Харківщині попрощалися з українським військовим. Андрій Теперик загинув 10 квітня під Золотим. У бійця поцілив ворожий снайпер. До війська хлопець пішов 4 роки тому. Підписав контракт з 92-ю бригадою. Побратими про нього кажуть: був веселим та надійним. Від початку місяця це вже друга втрата у бригаді.

Ліцей у Мартовому під Харковом. У холі – фото колишнього учня. Вчителі та однокласники згадують Андрія Теперика.

"Я третю ніч практично не можу в себе прийти. Дуже жалко хлопця, це втрата, велика втрата для всіх. Він був звичайний сільський хлопець. Абсолютно нормальний, адекватний", – зазначає класна керівниця Андрія Теперика Надія Гужва.

На прощанні з воїном – друзі, рідні та знайомі. Дехто Андрія знає змалечку. Кажуть, мав гарний приклад у сім'ї: його дідусь був військовий, рідний дядько з початку війни – теж на фронті. Сам Андрій пішов добровольцем.

"Це воїн, це взірець мужності і честі. Для когось це пусті слова, але для таких людей це не пусті слова. І те, що війна забирає найкращих – вона забирає найкращих", – каже знайома родини Андрія Теперика Тетяна Заїка.

Заступник військового комісара Печенізького району Володимир Бакай наголосив: "Андрій Теперик у 20 років підписав контракт на проходження військової служби. Він любив свою державу та з гідністю і честю виконував свій обов'язок".

Андрій служив у 92-й окремій механізованій бригаді старшим солдатом. Загинув 10 квітня під Золотим. У хлопця поцілив ворожий снайпер. Для побратимів це вже друга втрата від початку місяця.

"Він був на позиції, ніс службу, поглянув на стежку, а його вже чергував снайпер. Це могло трапитися будь з ким. Противник активізувався, постійно нас провокує, але ми чітко дотримуємося перемир’я. Це важко, але ж ми – ЗСУ, а там терористична організація", – розповідає заступник командира роти Олексій.

З загиблим воїном попрощалися з усіма військовими почестями. Андрію Теперику було 24 роки. Поховали бійця на сільському кладовищі.

Оксана Нечепоренко, В'ячеслав Кузьменко, Харків, "5 канал"

Попередній матеріал
Дніпропетровщина отримала понад 11 тисяч доз вакцини CoronaVac
Наступний матеріал
РФ може готувати для України "грузинський сценарій" – Таран
Loading...

У Миколаєві попрощались із 25-річним морпіхом Андрієм Грабарем

Україна провела в останню путь захисників, загиблих під Шумами – що розповіли побратими

У Хмельницьку попрощалися із загиблими в зоні ООС військовими

На Київщині попрощалися із загиблим військовим Олександром Пекуром

В Одесі поховали бійця ЗСУ, який загинув на Донбасі

На Чернігівщині попрощалися з убитим на Донбасі бійцем ЗСУ