ІМР-3
ІМР-3 Вікіпедія

На Донбасі зафіксували новий тип російської техніки із захистом від ядерного удару

  Читайте по-русски
  На озброєнні ЗСУ цей тип техніки ніколи не був

  На Донбасі був зафіксований новий тип російської військової техніки, яка використовується при наступі та дає захист екіпажу на випадок ядерного удару. Про це повідомляє міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm.

  "7 серпня 2019 року було опубліковано черговий звіт СММ ОБСЄ, який містить інформацію, що надійшла станом на 6 серпня 2019 року. У звіті сказано, що БПЛА СММ дальнього радіусу дії виявив одну інженерну машину розгородження (ІМР-3) та 14 бойових машин піхоти (БМП-1) поблизу населеного пункту Круглик (65 км на південний захід від Луганська)", – уточнюється у повідомленні.

  Також зазначається, що у 2017 році на сайті ТРК "Звєзда" – яка належить міністерству оборони РФ – була опублікована стаття, в якій ІМР-3 назвали "російським термінатором", якому нібито немає рівних при наступі, а екіпаж машини захищений навіть на випадок техногенної катастрофи з радіоактивними наслідками.

  Відомо, що ІМР-3 надійшла на озброєння російської армії в 1999 році. Серійне виробництво було організоване на ВАТ "НПК "Уралвагонзавод" в місті Нижній Тагіл. На озброєнні ЗСУ цей тип техніки ніколи не знаходився.

  "ІМР-3 створена на базі танка Т-90, призначена для забезпечення просування військ та виконання інженерних робіт в зонах з високими рівнями радіоактивного зараження місцевості", – інформує InformNapalm.

  За даними спільноти, загалом на Донбасі зафіксовано вже більш як 50 типів озброєння та техніки Російської Федерації, яка є прямим доказом участі у війні проти України.

  Нагадаємо, раніше розслідувачі знайшли докази участі російської 99-ї окремої бригади МТЗ у захопленні Криму.

  Попередній матеріал
  Князєв розповів, як можна врегулювати нелегальний видобуток бурштину
  Наступний матеріал
  ЗМІ пов'язують нового голову Житомирської ОДА з Коломойським – подробиці
  Loading...