informnapalm.org

Розслідувачі знайшли докази участі російської 99-ї окремої бригади МТЗ у захопленні Криму – фото

Автобат 99-ї бригади МТЗ ЗС РФ перекинули в Крим на початку березня

Волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm виявили докази участі в окупації Криму 99-ї окремої бригади матеріально-технічного забезпечення Південного військового округу ЗС РФ (в/ч 72153, м. Майкоп, Республіка Адигея, РФ). Про таке йдеться на сайті спільноти.

Об'єктами розслідування стали військовики Першого автомобільного батальйону 99-ї ОБр МТЗ 49-ї загальновійськової армії Південного ВО ЗС РФ. Пункт постійної дислокації автобату – Новочеркаськ, Ростовська область РФ.

"Звертаємо увагу держструктур: за останній місяць це вже четвертий виявлений волонтерами InformNapalm підрозділ збройних сил РФ, що брав участь в окупації Криму, але ще не фігурує в офіційному переліку військової прокуратури. Зокрема виявлено окупантів з: 34-ї ОМСБр(г), 66-ї бригади управління, 234-го ДШП і 99-ї ОБр МТЗ", – йдеться у повідомленні.

За даними розслідувачів, 99-та ОБр МТЗ вже потрапляла в поле зору наших OSINT-розвідників. Військовослужбовці цього підрозділу були зафіксовані у квітні 2015 в Донецьку на стадіоні "Донбас-арена". А весною 2014 року в Криму військовики в/ч 72153 теж ходили на футбол – на гру ФК "Севастополь" – ФК "Зоря", що відбулася 2 травня 2014 в Севастополі.

informnapalm.org

У InformNapalm повідомили: "На фото Сергій Соловйов (рос. – Сергей Соловьев), 27.08.1993 року народження, Ростов-на-Дону, навчався в школі з 2000 до 2008 року в селищі Синєгорський Білокалитвенського р-ну Ростовської області, потім – 89 професійний ліцей у м. Шахти. У 2013 році призваний до лав російської армії. Служив у 1-му автомобільному батальйоні (м. Новочеркаськ, попередня назва – 239 автобат) 99-ї окремої бригади матеріально-технічного забезпечення ЗС РФ. Брав участь в окупації Криму. Нагороджений відомчою медаллю міністерства оборони РФ "За повернення Криму". На наступному фото на другому плані бачимо рекламний банер з написом українською мовою "Високоякісне пальне з Європи".

informnapalm.org

  • Період перебування в Криму окупаційного підрозділу 99-ї бригади МТЗ

За даними розслідувачів, автобат 99-ї бригади МТЗ ЗС РФ перекинули в Крим на початку березня, про це написав у коментарях під фото на своїй сторінці С. Соловйов, відповідаючи на запитання своїх друзів. На фото, опублікованому 24 березня 2014 р., він стоїть на КамАЗі (на якому проходив службу), номерних знаків, як бачимо, на техніці немає. Підпис під фото – "Севастополь".

"Що, вже в Севастополь перебралися?" – запитує Соловйова його друг.

"Так! Вже майже два тижні тут", – відповідає Соловйов.

informnapalm.org

12 квітня 2014 року Соловйов ще в Севастополі, смажить шашлики.

"Круто! А мене не покликав", – дорікає йому подруга в коментарях.

“Давай! Жду =) Крим, м.Севастополь! Ще гарячі", – запрошує Соловйов.

informnapalm.org

  • Що перевозив у Криму автобат 99-ї ОБр МТЗ

Призначення автомобільного підрозділу – забезпечення бойової діяльності військ: доставка боєприпасів, паливно-мастильних матеріалів, перевезення особового складу. Один з автобатівців – Кирило Олександрович Дудкін (рос. – Дудкин Кирилл Александрович, 10.11.1990 року народження, Ростов-на-Дону, РФ) – опублікував фото понівеченого в ДТП КамАЗу з таким підписом: "Тут у Севастополі всюди завантажені були камази в аваріях боєприпасами, автобат – не такий вже й безпечний".

informnapalm.org
 

Ми не знаємо, які саме боєприпаси перевозив автобат 99-ї бригади в Криму, але загальне уявлення про дотримання автобатом техніки безпеки при перевезенні небезпечних вантажів дає наступне фото Дудкіна, опубліковане 20 серпня 2014 р. з підписом: "Ось так ми возимо боєприпаси на 10 лямів, не кажучи, що в підлозі діри".

informnapalm.org

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Оніпрієдут-2", або "Міст не допоміг": у мережі з'явилися фото безтуристичного Криму

Євпаторія
/
Євпаторія
смт Заозерне біля Євпаторії
/
смт Заозерне біля Євпаторії
смт Заозерне біля Євпаторії
/
смт Заозерне біля Євпаторії
смт Заозерне біля Євпаторії
/
смт Заозерне біля Євпаторії
смт Заозерне біля Євпаторії
/
смт Заозерне біля Євпаторії
Євпаторія
/
Євпаторія
Євпаторія
/
Євпаторія

Попередній матеріал
Окупанти в Криму скидають токсичні речовини в Чорне море – що відомо
Наступний матеріал
Промисловці прокоментували автоматичну індексацію тарифів на залізничні вантажоперевезення

РФ посилює військові позиції в тимчасово окупованому Криму, щоб контролювати Приазов'я – МінТОТ

У ДПСУ розповіли, в чому небезпечність візитів до Білорусі для громадян України – відео

Дії РФ можуть спричинити екологічну катастрофу в Керченській протоці та Чорному морі – МінТОТ

Брифінг на тему: "Нові докази злочинів РФ у Криму – депортація та незаконне позбавлення волі" – відео

Луценко нагадала слова Тимошенко: "Коли "зелені чоловічки" окупували Крим, казала, що ми не повинні вчиняти жодного спротиву"

Верховний Суд дозволив стягнення з РФ компенсації за майно, захоплене в Криму – подробиці