Космічний напівмарафон
Космічний напівмарафон 5 канал

Космічний напівмарафон у Житомирі зібрав понад тисячу бігунів з усієї України

Присвятили забіг конструктору Сергію Корольову

Космічний напівмарафон, який вже вдруге відбувся у Житомирі, зібрав більше тисячі бігунів з усієї України, повідомляє "5 канал". Вони мали можливість подолати дистанції у 2,5 км, 5 км або ж трохи більше за 21 км. Присвятили забіг конструктору Сергію Корольову, який поклав початок космічній ері. Підтримати бігунів приїхав перший український космонавт Леонід Каденюк, який зізнався, що й сам по кілька разів на тиждень долає 10-км дистанції.

"Мені дуже приємно бути в Житомирі. Приємно, тому що тут народився Сергій Павлович Корольов. Людина, яка покликала нас у космос, зробила усе для того, щоб ми літали у космос. І дуже правильно, що сьогоднішній марафон назвали космічним. Тому, що Житомир – це космічне місто, без перебільшення", – прокоментував перший космонавт незалежної України.

А серед відомих учасників були віце-прем'єр Геннадій Зубко та нардеп Борислав Розенблат. Вони подолали дистанції у 5 км. Переможцем космічного напівмарафону, вже вдруге, став професійний бігун із Луцька Юрій Русюк, який здолав 21 км за 1 годину та 8 хвилин.

"Тут траса нелегка. Минулого року пробіг за 1 годину 10 хвилин – цього року за 1 годину 8 хвилин, є прогрес. Я професійний бігун, член збірної України, тому дуже довго готуюся і тренуюся постійно", – розповів переможець.

Дивіться також фотогалерею на тему:

Півстолітня традиція: В Австралії понад 80 тисяч людей взяли участь у благодійному марафоні – фото

Забіг в Австралії
/
Забіг в Австралії
/
Забіг в Австралії
/
Забіг в Австралії
/
Забіг в Австралії
/
Забіг в Австралії
/

Попередній матеріал
Найбільший, найстарший і ювілейний: У Маріуполі триває 15-й всеукраїнський фестиваль "Червона рута"
Наступний матеріал
"Ще до приїзду Саакашвілі почали зривати погони": Слободян розповів, скільки правоохоронців постраждали